Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdhetne magával egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdhetne magával egy önbizalom hiányos 23 éves lány?

Figyelt kérdés
Egy szál önbizalmam sincs. De nem a külsőmmel vagyok elégedetlen, ha nem a belsőmmel. Csendes vagyok amiatt szerintem az emberek hülyének gondolnak. Akárhány kapcsolatom volt, mindig ott hagytak a fiúk, de volt olyan amikor én hagytam ott őket. Látom hogy más velem egykorúnak már van komoly párkapcsolatuk, házasok, van gyerekük, csak nekem nincs soha senkim. Úgy érzem mint ha én nem kellenék senkinek sem, ezt mások is érzékeltetik velem. Már gondoltam arra is, hogy úgy sincs értelme az életemnek, mindegy lenne ha meghalnék.
2014. okt. 2. 22:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

töröltette a válaszomat :D :O


# 3 kérdező, bénán hazudsz, lehet, hogy ez a baj


amúgy nagyon szeretünk téged, szívesen látunk itt, csak szomorúak vagyunk, hogy ilyen rossz kedved van mindig

2014. okt. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
29%
Ki nem szarik rá, hányszor kérdez meg valaki valamit? Sokszr idióták válaszolnak, ld. önmgagad. Nem adsz újabb tanácsot vagy a régiekben nem erősíted meg, csak kötekedsz :) Akkor inkább ne is írnának az ilyen gyökerek.
2014. okt. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%

#12


Akkor hajrá, felőlem arra pazarlod az idődet, amire szeretnéd. :)

2014. okt. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy elég komoly a baj, érdemes meglátogatni egy pszichológust. Az, hogy más legyen a felfogásod önmagadról, hogy tényleg szeresd önmagad, azt el tudod érni, de kitartónak kell lenni hozzá. És azt nem éred el önsajnálattal. A lányok kb. 70%-a önbizalomhiányos, ahogy elnézem.Azért mondok pár tanácsot,a mit biztos sokat hallottál már, de jól jöhetnek:

-Mondogasd a tükör előtt, hogy szép vagy. Mondd el hangosan, hogy mi a szép rajtad.

-Öltözködésnél is úgy öltözz, hogy az előnyös testtájaidra terereled a hangsúlyt.

-Mosolyogj sokat, nevess.

-Legyél kedves az emberekkel, dícsérd őket, a te kedved is jobb lesz tőle.

-Hallgass vidám zenét.

-sportolj valamit, amit tényleg élvezetből csinálsz. Levezeti a stresszt, endorfint termel

-Beszéld ki magadból a problémát, és FIGYELJ ODA mások tanácsaira. Ne csak az önsajnálatal törődj.

És még sok más. Remélem segítettem.

17/L

2014. okt. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Írj rám beszélgessünk ismerkedjünk. Küldj képet.
2014. okt. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Marcelina egy pi'a,nagyon flegma válaszoló egy normális mondatod sincs.
2014. okt. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
én meg a kisfiús genetikai adottságaim miatt nem vagyokv onzó a lányok nagy része számára, pedig néha jól esne, ha nem csak 11 éves kislányok szerint lennék helyes fiú, de hát úgy látszik csak a férfiállatoknak van esélye boldog párkapcsolatra
2014. okt. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!