Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemreg megismertem egy lany,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemreg megismertem egy lany, szerintetek mit jelent ez? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Nekem nagyon bejon, tetszit. Sokat beszelunk meg minden. Szerintem en is tetszek neki, de mikor olyan temarol beszelunk a baratjakent beszel rolam.. valyon miert? Talan hogy ne fedve fel elottem a lapjait mielott en meg nem teszem?

2014. okt. 3. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet nem is akar kapcsolatot és tényleg csak barát leszel neki.
2014. okt. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vigyáz ezekkel. Sosem lehet őket kiismerni. Egyik pillanatban ezt, aztán fél perc múlva azt akarják.
2014. okt. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez zavar meg engem is.. sokszor ugy viselkedik mintha bejonnek neki, nagyon arra utaloan cselekszik majd tesz egy ilyen kijelentest ami teljesen elgondolkodtat.. vajon megprobaljam kiboritani a kartyaimat?
2014. okt. 4. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!