Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti hogyan állnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogyan állnátok egy ilyen helyzethez, mit szólnátok hozzá? Expasas az új kapcsolatban.

Figyelt kérdés

Ha összejönnétek egy lánnyal, akit tényleg imádtok, és nem csak egy futó kaland, hanem úgy érzitek, megtaláltátok az igazit, és egymás felei vagytok, szóval egy ilyen kapcsolatba beleférne-e az, hogy a lány a volt barátjával tartsa a kapcsolatot (és persze ezt rögtön meg is mondaná az elején, hogy ez a helyzet van). És nem úgy lenne az expasi jelen(aki egyébként nem egy tipikus ösztönvezérelt férfi, és nem is egy huszonéves), mint az expasi, hanem mint egy fontos ember (mint pl. szülők, tesók, stb.). Mert én most olyan helyzetben vagyok, hogy lehet, jobb lenne különmenni a párommal, pedig 7 éve vagyunk együtt és imádom. De már nem úgy. És ha bejönne egy új kapcsolat (amit egyébként nem tudok elképzelni, egyáltalán, hogy másba bele tudnék-e zúgni), biztos, hogy tartanám vele a kapcsolatot, de úgy, mint a legjobb barátom, munkatársam, stb. Szóval ez a kapcsolat több volt, mint egy múló szerelem, és nem akarom kidobni az ablakon, én 80 éves koromban is akarok róla tudni. Tehát ez megérthető-e lenne annak a pacáknak, akivel összejönnék? Hogy van valaki, aki fontos nekem, de nem szerelem, szex szempontjából. Tehát féltékenyek lennétek-e, ha a lány teljesen megbízható, pusztán van egy egy ember az életében, aki neki nagyon fontos - és mellesleg férfi.

A válaszotokat légyszi indokoljátok is meg.

Köszi.


23L


2010. jan. 22. 14:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Helló. Mivel nekem az ex nem pasiként kellene, ez a kérdés így is kinézhetne: ha választanom kéne a jövendőbelim és a tesóm/szülőm/legjobb barátom között, melyiket választanám? Itt nincs ilyen, hogy vagy-vagy, hanem ÉS van. Meg kell férjen a szerelmem mellett a rokonság, a baráti társaság. Én az exet a baráti társaságba sorolom, csak annyi lehet a bibi, hogy az exem volt. Végülis ez zavarhatná csak a jövendőbelimet, nem?

Na mindegy, egyébként már rájöttem a titok nyitjára, itt 3 emberen áll a vásár, ha van 3 normális, nyílt, higgadt ember, akkor szerintem ez a probléma is megoldható, pusztán megbeszélés, hozzáállás és őszinteség kérdése.

Kösz a válaszokat.

2010. jan. 23. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!