Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezt nem érzitek igazságtala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt nem érzitek igazságtalannak?

Figyelt kérdés
Hogy a nők a rosszfiúkkal jönnek össze, nekik szülnek gyereket, válás után meg kihasználják a jófiúkat, hogy ők neveljék fel?

2014. okt. 4. 18:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez a természetben még jóval gyakoribb.
2014. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ezen meg soha nem gondoljoztam,d basszus...tenyleg igy van.:D
2014. okt. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%

Az 1. jól mondja.


Ja és nem érzem igazságtalannak, mert akkor én inkább számítok ezek szerint rosszfiúnak, mint jófiúnak.


Ha valaki igazságtalannak érzi, akkor legyen rosszfiú. Nem értem rinyálás helyett miért nem változik meg, hogy inkább élvezze az életet.

2014. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

3: talán azért mert az élet nem csupa móka, kacagás. Felelősséget kell vállalnod sok dologért.


Egyébként én is jófiú vagyok, és nem tudnék megváltozni, mert belülről felőrölne a lelkiismeretem. Nem úgy van az, hogy megváltozol és kész.

2014. okt. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Hát ez tényleg így van sajnos. Mindig a rosszat választják, aztán meg megy a rinya, hogy miért nincsenek normális férfiak.
2014. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

4


De. Régen én is jófiú voltam. A lányok barátja, aki nem értette, hogy a sok rossz fiú hogy bánhat így a lányokkal és közben mégis ők kapják meg a figyelmüket, szerelmüket, szexet, stb-t.


Aztán találtam anyagokat a neten, amik segítettek a változásban. Képzeld el, az egész személyiségedet meg tudod változtatni hosszú évek munkájával. Nem csak a felszínt. Nem csak trükkköet kell tanulni a nők lefektetésére, hanem egész életfilozófiákat olvasni a témában. Léteznek ilyenek, de szinte kizárólag angol nyelven.


Hogy válhattam régen nulla szexuális sikerű béna srácból szinte alfahímmé, ha szerinted nem lehetséges ez? Azért mondod hogy nem lehetséges, mert így racionalizálod magadnak azt, hogy te magad személyesen miért is nem próbálod meg a dolgot. ("Úgy sem lehet, akkor miért próbáljam meg?" Miközben lehet. Csak nagyon hosszú az út és kemény munka kell hozzá.)

2014. okt. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, 4 éve vagyok együtt a barátommal (ő az első), igazi jófiú. Vele tervezek mindent. :)
2014. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

6.

Én inkább maradok Jedi! :)

2014. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

6: Naná, hogy nem akarom azt feladni, aki vagyok. Miért kellene? Az szerinted normális dolog, hogy a nők kedvéért megváltoztassam a személyiségemet?

Azért mondom, hogy úgysem menne, mert ilyen szinten nem is akarnám. Ilyen önellentmondással nyilván nem is sikerülne, ebben egyetértünk.

2014. okt. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
3-as, azért ez durva. Szerintem nem lehet elvárni senkitől, hogy megerőszakolja magát.
2014. okt. 4. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!