Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akiknek nincs fogadot...

Kismamák akiknek nincs fogadott orvosuk, nem érzitek igazságtalannak a kórházi elbánást?

Figyelt kérdés
Több mint egy hete kórházban vagyok, nem hajlandóak hazaengedni, minden doki mást mond. De akinek van fogadott dokija az már haza is mehet ma, mert panaszmentes, ugyanúgy mint én, és alig töltött benn pár napot. Undorítónak találom hogy nem végzik a dokik a munkájukat azért mert nem tömöm tele a zsebüket, hiszen ez a munkájuk...
2012. aug. 28. 11:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
sajnos ez így működik!Mindenki most már a pénzre hajt...Nagyon kevés az olyan doki aki nem!
2012. aug. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is éppen azon gondolkodtam mostanában,hogy legyen-e fogadott dokim mert azt a pénzt másra is eltudnánk költeni.Hát nem tudom....
2012. aug. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én már lassan úgy vagyok vele hogy fogom a félretett pénzem, odaadom nekik csak már csinálják amit kell. Azt igérik beindítják a szülést de mindig húzzák az időt. Viszont haza nem mehetek pedig 10percre lakunk....
2012. aug. 28. 11:24
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Undorító sajnos de ez van,nem tudunk ellene mit tenni.
2012. aug. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hány hetes vagy? Melyik kórház?


Én a Péterffyben szültem és oda is jártam gondozásra, sosem volt problémám. Nem voltak ugyan mindig mosolygósak a dokik, de figyeltek rám, nem akartak gyorsan letudni. mindig szóltam hogy még dolgozok, ők telefonáltak a vérvételre hogy engedjenek előre (uh-ra időpontot kellett kérni).

2012. aug. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Hát igen,azért ilyen is van.
2012. aug. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt a szobában egyedül fogadott dokim, de nem éreztem a különleges elbánást. Akiknek nem volt, azokkal is jól bántak.
2012. aug. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nincs pénzem nagyon nincs de most újra babát várok és fogadok megint dokit mert enélkül le sem tojnak sajnos...nem mernék nem fogadni kicsit el lettek kapatva ...:((
2012. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Pénteken töltöm a 37.hetet, de múlt hétfőn megindult a szülés, visszatartották, és azóta semmi bajom, minden nap panaszmentes, minden eredményem jó de nem engednek haza. Van olyan doki aki megindítaná, van aki képes lenne a 40.hétig benntartani, van aki meg hazaengedne. Szobatársam ma ment el mert 3panaszmentes nap után engedik haza az embert. Persze neki van fogadott orvosa nekem meg nincs...
2012. aug. 28. 12:41
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hallottad már a "sok bába közt elvész a gyermek"mondást?Ez nem azért van,mert nem foglalkoznak veled,csak tulajdonképpen egyik sem érzi,h felelősséggel tartozna irántad...Akinek fogadott orvosa van,azé a felelősség,más nem szól bele...Ennyi,nem hiszem,h rosszabbul bánnak veled,mint akinek fogadott orvosa van...

Én pont ezért fogadtam orvost,h ne álljon elő ilyen szitu,h egymásra mutogatnak.

Örülj neki,h nem akarják beindítani a szülést,hagynak benneteket fejlődni.

2012. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!