Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezt nem érzitek igazságtala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt nem érzitek igazságtalannak?

Figyelt kérdés
Hogy a nők a rosszfiúkkal jönnek össze, nekik szülnek gyereket, válás után meg kihasználják a jófiúkat, hogy ők neveljék fel?

2014. okt. 4. 18:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

8-9:

Rendben, akkor élvezzétek az életet továbbra is, ahogy eddig. Mert élvezitek, igaz? Akkor tényleg csak ennyi.


De, ha véletlenül nem: Miért is kellene boldogabb emberré válni? Ez pont olyan, mint bármi más.


"Büdös dagadék vagyok? Hö, miért változtatnék magamon? Hogy vonzóbb legyek? Önfeladás!"

"Szar vagyok a nőknél? Minek változtatni? Szeressenek azért amilyen vagyok."

"Nem tudok angolul? Megtanulniii?! Tanuljanak meg ők magyarul!"


Tudjátok szerintem ti azt hiszitek, hogy a csajozás megtanulása valami hatalmas önfeladás. Értsétek meg, hogy a csajozás az pont egy ugyanolyan képesség, mint a nyelvtanulás, gyúrás, egy szakma elsajátítása iskolában, utazás, vagy bármi.

Nem értem miért önfeladás megtanulni hogyan legyél vonzó a nők szemében, hogyan merd megszólítani őket, megkedveltetni magad, elkérni a számukat, elhívni őket randira, lefeküdni velük, stb.

2014. okt. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek is szól. (11-es voltam)
2014. okt. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Na, hát azért ne keverjük össze a dolgokat, mert egyáltalán nem ugyanaz.

Túlsúly, nyelvtudás, stb. Nem is értem hogy jönnek ezek ide.

Nem a csajozás megtanulásáról van szó, mert tanulni lehet a rossz tapasztalatokból és kell is. A személyiséged feladásáról beszélünk.


Amúgy csak mellékesen írom, hogy beleolvastam jópár csajozási tanácsadó cuccba még régebben PUA, szerezzbaratnot.hu, meg egy rakat ilyen, amiről te is beszélsz. Vannak benne jó észrevételek, de összességében egy vicc az egész. Ha te így vagy boldog, akkor csináld...

2014. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez sajnos szín tiszta biológia. A nők sajnos iszonyatosan ösztönlények. Megjegyzem, aki képes felnevelni más ember kölykét az meg is érdemli. Az állatvilágban az ilyen történetek gyorsan végetérnek, mostohaapuci ugyanis eloszeretettel fogyasztja el a kölyköket. Persze nem azt mondom, hogy nekünk ezt kellene tenni, de pont ezért a szituációért a gyermekes nő gyakorlatilag selejt, aki kihasználja a férfit, hülye aki hagyja.
2014. okt. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
19:11, te gyökér vagy, a példák amiket leírtál olyan példák ahol a személy is tudja magáról, hogy ez így rossz. Abban az esetben ha egy ember jófiú, de jól érzi magát akkor NE változzon meg a nők kedvéért, ha nem érzi magátó jól (ahogy valószínűleg te is) csak akkor változzon meg. AZ embernek magának kel megfelelni és nem másoknak, ha a dgadt disznó szeret dagadst disznó lenni akkor neked nincs jogod belekötni. Úgyhogy mielött okoskodsz gondolkozz kérlek.
2014. okt. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Költőnő? ***** válasza:
Én egy jófiúval vagyok és ha ha vkinek szülninék esetleg az életben; hát neki.
2014. okt. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 szusy2 ***** válasza:
Elszomorító, hogy rossz dolognak számít jófiúnak lenni. Úgy értem,hogy szomorú hogy egy férfinak az a jó ha megdughatja a nőt, teherbe ejti, aztán elhagyja míg az számít rossznak ha a nővel együtt élhetsz van egy gyereked és vagy egy rendes kiegyensúlyozott életed. Mi az hogy nők kihasználják a jófiúkat?? Igazságtalannak érzed? És jobb lenne ha egyszer csak rosszfiúvá válnál és te használnád ki a nőket? Szerintem ha egy nőt teherbe ejtenek és utána elhagynak az nem kihasználj a másik férfit, hanem segítséget és biztonságit keres.
2018. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!