Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyukám azt mondja szégyelli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám azt mondja szégyelli hogy 22 évesen nincsen barátom, és hogy már vénkisasszony vagyok akiknek sose lesz senkije. Igaza van?

Figyelt kérdés
Azt mondja a velem egy idős lányoknak már komoly párkapcsolatuk van. Azt mondja hogy egy tuja emberrel még is ki akarna együtt lenni mint amilyen én vagyok.
2014. okt. 4. 20:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem is jöhet a kép:)
2014. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
igaza van.
2014. nov. 10. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
hát tényleg legyél kedves aranyos meg cuki bár ez nem megy mindenkinek sőt szinte alig megy valakinek :D
2015. jan. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!