Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Meleg) legjobb barát?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már egy jó ideje bele vagyok zúgva a legjobb haveromba. Vagyis inkább nem tudom pontosan mi ez. Az ő barátnője és az enyém testvérek.

Nem tudom mennyire meleg dolog ez igazából. Nem igazán tűnik fel, hogy más fiúk is érdekelnének.

Kb 3, 3és fél éve ismerjük egymást. Nincs nap, hogy ne találkoznánk. Ő a legutolsó ember, akire elalvásnál gondolok, és a legelső reggel. Ha megnézem a telefonom, biztos van tőle SMS, viber vagy Facebook üzenet.

Sokat ölelgetjük egymást, húzzuk a másik agyát, röhögünk hülyeségeket, cikizzük a másikra a hiányosságaival, néha megpuszil, és egyszer fogadásból letámadt és megcsókolt.

Annyira fura ez az egész. Ő is boldog a barátnőjével, én is az vagyok az enyémmel.

De amikor ketten együtt vagyunk annyira más.

Nem tudom ebből sokat értetek-e.

De nektek mi a véleményetek? Csak hülye vagyok? ha valamit nem értetek elmondom bővebben

18 fiú, ő 19 majdnem 20



2014. okt. 9. 18:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/227 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az, hogy nem vagy biztos benne? Ha nem kívánnád, határozott nem lenne a válasz

Történt köztetek már valami, ami azért kicsit megmozgatott belülrôl?

2014. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/227 anonim ***** válasza:
100%
Még fiatal vagy, össze vagy zavarodva, majd kialalul:)
2014. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/227 A kérdező kommentje:
Igen, és ezért nem értek most semmit sem
2014. okt. 14. 21:37
 44/227 anonim ***** válasza:
100%
Na várj! Mesélj!
2014. okt. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/227 anonim ***** válasza:
100%
Na jó... Egy egyszerű teszt. Próbálj úgy masztizni, hogy közben a "haverodra" gondolsz. Ez alatt azt értem, hogy képzeld el hogy nézne ki szex közben, milyen lenne ha simogatna ott, meg ilyeneket... Ha sikerül ettől felizgulnod, illetve elélvezned, akkor szexuálisan is képes vagy vonzodni hozzá. Sok sikert :D
2014. okt. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/227 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Mostanában nincsen sok időm, főleg nem a maszturbálásra.

De egy jópár hónapja történt, hogy nálam volt, hülyültünk. Elkezdett csikizni, meg fogdosni. Nekem meg felállt, csak röhögtünk rajta, mondta, hogy legalább mostmár tudja, hogy könnyen meg lehet erőszakolni, ha már egy kis tapira is feláll, de akkor még eszemben sem volt ez ez egész marhaság, hogy esetleg bejön nekem. Szóval nem hiszem, hogy rá izgultam fel, inkább csak a tapizására. Az meg gondolom nem számít

2014. okt. 15. 21:15
 47/227 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy próbál téged rávezetni arra, hogy tetszel neki?
2014. okt. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/227 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig igenis rá:)
2014. okt. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/227 anonim ***** válasza:
56%
Már nem azért, de ha egy idegen pasi odamegy fogdosni téged akkor felállna, csak mert érzékeny vagy?
2014. okt. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/227 anonim ***** válasza:
100%
Különben történt már valami... Bármi... ? :D
2014. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!