Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Meleg) legjobb barát?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már egy jó ideje bele vagyok zúgva a legjobb haveromba. Vagyis inkább nem tudom pontosan mi ez. Az ő barátnője és az enyém testvérek.

Nem tudom mennyire meleg dolog ez igazából. Nem igazán tűnik fel, hogy más fiúk is érdekelnének.

Kb 3, 3és fél éve ismerjük egymást. Nincs nap, hogy ne találkoznánk. Ő a legutolsó ember, akire elalvásnál gondolok, és a legelső reggel. Ha megnézem a telefonom, biztos van tőle SMS, viber vagy Facebook üzenet.

Sokat ölelgetjük egymást, húzzuk a másik agyát, röhögünk hülyeségeket, cikizzük a másikra a hiányosságaival, néha megpuszil, és egyszer fogadásból letámadt és megcsókolt.

Annyira fura ez az egész. Ő is boldog a barátnőjével, én is az vagyok az enyémmel.

De amikor ketten együtt vagyunk annyira más.

Nem tudom ebből sokat értetek-e.

De nektek mi a véleményetek? Csak hülye vagyok? ha valamit nem értetek elmondom bővebben

18 fiú, ő 19 majdnem 20



2014. okt. 9. 18:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/227 anonim ***** válasza:
100%

Ez 1) nem probléma, 2) nem sok köze van a hormonokhoz.

Ráadásul nem értem, min rugózunk, azon problémázol, hogy kölcsönösen nagyon szeretitek egymást valakivel? Ennél nagyobb bajod ne legyen az életben...

2014. okt. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/227 A kérdező kommentje:
Igen, ez szép, ha egy lánnyal lenne így. Nincs bajom a melegekkel, de én tényleg nem szeretnék az lenni, vagy bi
2014. okt. 10. 00:03
 13/227 anonim ***** válasza:
71%

ok, akkor ne feküdj le vele. :) most min parázol tényleg? maradjon a barátságotok olyan, mint most, és kész. egyszerűen nem vágom, hogy mit problémázol...nem ettől függ, hogy biszex vagy-e vagy sem, de ha nem akarsz többet a kapcsolattól, akkor csak örüljetek a barátságotoknak. ráadásul barátnőd is van, tehát végképp nem vágom a bajodat. Ahogy én látom:

- van egy jól működő párkapcsolatod

- van egy baromi jó és közeli barátod

Hát mindjárt sajnállak. :D

2014. okt. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/227 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik, megtaláltad életed párját, a barátnő pedig alibi mindkettőtöknek. Ez valahol szerencsés is, de előbb vagy utóbb ki fog bukni a valóság, valószínűleg akkor, ha valamelyikőtök barátnője meglép és egymásnak maradtok.

Javaslom, hogy nézd meg a Túl a barátságon című filmet, ha még nem láttad volna, és a Hamam (Törökfürdő) címűt, ez utóbbit feliratosan, eredeti olasz-török hanggal.

Hosszú folyamat lesz az elfogadás mindkettőtökben, de be fog következni, akkor is ha küzdötök ellene. Végül elvezet a boldogsághoz az út.

Privátban szívesen folytatom.

2014. okt. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/227 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszolónak igaza van:) megtaláltad a lelkitársadat, annyira ritka ez az életben, ne engedd el! Ez a meleg meg bi dolog, hát figyelj, a szerelem az szerelem. Butaság lenne a nemetek miatt eldobni egy ilyen erős dolgot! Sok sikert!
2014. okt. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/227 anonim ***** válasza:
100%
nem akarlak elkeseríteni de igen, van valami a dologban...ez előző két hozzászóláshoz csatlakoznék! Minden esetre az idő megold mindent! most örülj annak ami van! ..és ha valaki azt mondja hogy nem meleg soha nem lehetsz biztos benne, mert lehet ő sem biztos még magában sem! ezek nagyon lassú és bonyolult folyamatok....
2014. okt. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/227 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. okt. 10. 19:46
 18/227 anonim válasza:
100%

Bromance!!

Elképesztően aranyosak lehettek :)

2014. okt. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/227 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én egy hatalmas melegpárti vagyok, ezért szurkolok neketek... Teljes erővel... :D

Remélem, hogy eljön a nap, amikor összejön a dolog :D

Amúgy megírnád, hogy hogy alakul majd ez az egész? :D

2014. okt. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/227 anonim ***** válasza:
100%
Én is drukkolok nektek! :D és én is szeretném tudni a fejleményeket, ha nem baj. De mesélj már még magatokról, annyira érdekel ez az egész sztori :)
2014. okt. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!