Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan veszekszunk. Mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan veszekszunk. Mivel tudnám elkerulni?

Figyelt kérdés
Folyamatosan a veszekedés megy... És mindig nekem kell lépnem. Hogy tudnám a kapcsolatot megtartani kevesebb veszekedéssel? A végét nem akarom de ebből az lesz... Segítsetek!! Hogy tudnánk kibékulni?

2014. okt. 9. 21:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Engedékenyebb leszek,akkor készülj a pokolra,de te tudod.

Ja és azon se lepődj meg ha az sem lessz megoldás.

2014. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Beszélj vele erről! Én akár a kérdést is megmutatnám neki, hogy lássa, a válaszadók többsége szerint még csak értelme sincs így. Ha az elején nem veszekedtetek ennyit, biztos oka van, hogy most igen, kérdezd ki! Vagy ha úgy érzed "veszélyes területre" tévedtetek, kérdezd meg magadtól, van-e értelme vitatkozni. Igyekezz megőrizni a türelmed és nem felemelni a hangod, de ha nem megy, félek, ennek a kapcsolatnak tényleg nincs jövője ^^
2014. okt. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, tudod nekem volt egy nagyon veszekedős kapcsolatom és aztán váltottam. A mostani párom mindig így reagált a veszekedés kezdeményezésemre, tehát amikor még én magam is tudtam, hogy nincs igazam, akkor is azt mondta nevetve, hogy igazam van. Egy idő után leszoktam én is arról, hogy folyton a saját igazamat bizonygassam és már évek óta nem veszekedünk. Már én is tudok nyelni és aszámolni 10-ig mielőtt valami nem fontos dolog miatt megszólalnék. Szóval nyelni, számolni 10-ig és mosolyogni. Hidd el, hálás lesz érte! Én is nagyon hálás vagyok érte a páromnak!
2014. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy helyre fog jönni,azért is most tettem fel a kérdést mert most is veszekszunk
2014. okt. 10. 06:56
 15/16 anonim ***** válasza:
Most,mondtam ennek vége,ha folytatod meg maga lessz a pokol ,de ha neked megfelel.
2014. okt. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Megbeszéltuk, megmutattam neki a kérdést is és kibekultunk:P Megértette h a kapcsolatunk forog kockán:) és ő kezdeményezett a bocsánat kérésbe:)
2014. okt. 10. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!