Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondanátok a párotoknak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a párotoknak ha megfordulna a fejetekben az öngyilkosság kétségbeesés miatt?

Figyelt kérdés
(nem tennétek semmi, csak gondolnátok rá)

2014. okt. 9. 23:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
utolsó nem mindig az a baj hogy egy boldog párkapcsolata van valakinek. attól még a családi problémákból ki újuló való öngyilkossági gondolat teljesen független sőt elnyomja a nagy szerelmet.
2014. okt. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én nemrég elmondtam páromnak,soha nem akartam,de kezdtem nagyon kétségbe esni,és megijedni saját magamtól.

Azt hitte erős,talpraesett nő vagyok. Álmában sem gondolta hogy miféle dolgokat hordozok magamban,amiről soha senkinek nem beszéltem azelőtt! És persze jól is titkoltam mindig.

Tudtam hogy elítéli a hasonló gondolkodású embereket, de nem tudtam hozzám mit fog szólni!

Megdöbbent és nem értette miért nem szóltam már neki előbb, azóta minden könnyebb,és érdekes módon a rossz gondolatok is megszűntek.

2014. okt. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!