Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a helyes pasiknak ronda csajuk van? És miért van a ronda csajoknak helyes pasijuk?

Figyelt kérdés

2014. okt. 11. 22:53
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

"ez azért van, mert a nők csak akkor tudnak egy pasival maradni legbelső ösztönből, ha a pasi jobb tőlük."


Meséld el nekem, hogy mégis hogyan kellene összemérnem magam pl. a barátommal?! :D

2014. okt. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 ameoland ***** válasza:
8%

a 9.-es válaszoló elég jól ráérzett szerintem.


Én egy egész jó külső adottságokkal rendelkező srác vagyok, e mellé intelligens és törődő lélek, de még sincs barátnőm.. bár tény,hogy "a szintem alatt" rengeteg a jelentkező. kezüket teszik össze,ha csak lefeküdnék velük. de alapjáraton nem tudom megmagyarázni sajnos én sem.

Én azért jövök össze már 1-1-el,hogy valaki legyen már.

2014. okt. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
jaj, hallod ugyis én leszek a hülye az "elméletemért", neked meg továbbra is a farkadat szopnák.
2014. okt. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

én gyikul nézek ki, de mégis müködik nálam is a rendszer, mert velem is eljönnek a hozzám képest gyérebb nők, de ők már annyira gyérek, hogy fuj.


De sajnos dugni meg kell, ugyhogy muszáj ezekkel boldogulnom :(

2014. okt. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Most komolyan senkinek nem tűnt fel hogy a két kérdés ugyanaz csak fordítva? :D
2014. okt. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
36%-os, válaszolj légy szíves a kérdésemre!
2014. okt. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

hát neked is ciki, ha arról lennél hires, hogy a pasid egy luzer és még jól sem néz ki. MErt lássuk be, hogy aki mégis miért szeretnéd, miért tudnál rá felnézni és mi lenne az értelme, hogy vele maradja, ha semmit sem tud neked adni?


Minden lánynál alapvető kérdések ezek, amin éjjel nappal pörögnek, mert a tündérmesét szeretnék átélni, hogy legyen egy szép pasijuk, aki még tejben vajban füröszti is őket és minden rózsaszin.


Aztán amit az életben kapnak az az, hogy a jópasi megdugja öket, majd kidobja, aki meg ellátja öket minden jóval, az általában egy impotens kis veréb. Ugyhogy utána meg azon szenvednek, hogy a mélyen berözgzült elképzeléseik és a valóság fényévekre van egymástól és vagy elfogadják vagy kidolgozzák a belüket naponta kétszer is, hogy elérjék amit akarnak. Csak ugye ez utobbit a nők nem nagyon szeretik. Mert félnek a világ viszontagságaitól, ugyhogy inkább elfogadják ami van és szenvednek tovább.


és a világnak meg az a dolga, hogy sajnálja a nöket, amiért "el vannak nyomva"

2014. okt. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
(ez volz a válasz)
2014. okt. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim válasza:
Én meg pont úgy vagyok hogy senkivel se jövök össze, bár inkább csak átlagoska vagyok, a csajok mégis odáig vannak értem, valószínűleg a személyiségem miatt ami elég érdekesnek mondható. Viszont olyan típus vagyok aki inkább egyedül érzi jól magát vagy barátokkal de nagyobb kötöttségek nélkül, így nem járok sose senkivel.
2014. okt. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

"hát neked is ciki, ha arról lennél hires, hogy a pasid egy luzer és még jól sem néz ki. "


A barátomnak soha nem volt előtte senkije (még egy szex erejéig sem), a szórakozóhelyeken csomó csaj konkrétan ellökte, ha táncolni akart velük. Az összes barátnőm diplomatikusan annyit mond, hogy neki nem tetszik, nem az esete. 1-2 csajnak tetszett, de állítása szerint azok olyan csúnyák voltak, hogy bottal sem piszkálta volna meg őket soha.

Emellé a viselkedése udvarias, szelíd, kedves a nőkkel, kapcsolatban tipikusan olyan fajta, akiben maradéktalanul bízik az ember, hogy nem fogja otthagyni, és ezeket a dolgokat sokan férfiatlannak tartják (pedig szerintem nincs összefüggés).

Szerinted mennyire érdekel ez engem? Nem mindenki gondolkodik olyen szánalmasan. És nem, nem arról van szó, hogy valami szentséges lánynak állítom be magam, akinek megesik a szíve a kis lúzeren, hanem nekem a barátom nem lúzer. Nem arról van szó, hogy félreteszem az öszöneim, és eltekintek a külsejétől, hanem nekem ő eszmétletlenül vonzó, szép, szexi, szóval az ösztöneim IS hozzá vezetnek. Ha így látom, akkor miért kellene, hogy érdekeljen az, hogy a többi csaj nem így látja?

És nem, nem vagyok csúnya csaj, nem egy ember nevezett fullosnak, gyönyörűnek.


"Minden lánynál alapvető kérdések ezek, amin éjjel nappal pörögnek, mert a tündérmesét szeretnék átélni, hogy legyen egy szép pasijuk, aki még tejben vajban füröszti is őket és minden rózsaszin. "


De ehhez miért kellene az, hogy mások is úgy lássák a barátomat, ahogy én? :D Miért lenne nekem ciki, hogy másoknak nem tetszik?


" és vagy elfogadják vagy kidolgozzák a belüket naponta kétszer is, hogy elérjék amit akarnak. Csak ugye ez utobbit a nők nem nagyon szeretik. Mert félnek a világ viszontagságaitól, ugyhogy inkább elfogadják ami van és szenvednek tovább. "


Ezt meg honnan szeded te?

2014. okt. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!