Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a helyes pasiknak ronda csajuk van? És miért van a ronda csajoknak helyes pasijuk?

Figyelt kérdés

2014. okt. 11. 22:53
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

mert sok csaj úgy van vele,hogy megvan az igazi,leborjazok,eltehenesedek és így is szeretni fog.

aztán először csak ritkulnak majd a dugások,mert a férfi aki maradt ugyanolyan,nem kívánja a tehenet.

később már fel sem áll a dagadtra.

aztán talál egy sportos nem dagit és szakít a tehénnel.

2014. okt. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
ja, nyilván ez csak ugy megy....kapja a nyakába a gyerektartást meg a bélyeget...véletlenül sem a nőt fogják lenézni, amiért egy trotty lett, hanem a pasit, mert gonosz, amiért rossz néven veszi, hogy amigy ő dolgozott a családért a nő meg ellustult
2014. okt. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom eldönteni magunkról, hogy a barátommal egyenértékűek vagyunk-e vagy sem. Viszont sokan mondták, hogy hogy jöhettem össze vele, én jobb vagyok lányként, mint ő fiúként, ráadásul a természete is rémes. A természete még annál is rémesebb, tény, de 2 év alatt sokat változott. Én adtam kaját a szájába, ha a pénzét cigire költötte, én vittem kajálni, belevittem az életbe, mert egy oltári nagy kocka volt, aki a 4 fal közt tengett és "élt a hobbijának" (ha ezt egyáltalán életnek lehet nevezni), majd szépen lassan felesbe fizettük a kaját, leszokott a cigiről és maradt pénze. Most már összeköltöztünk és rendes ember lett belőle. Mi gazdagabbak vagyunk, mint az Ő családja sokkal. Mára EMBER lett belőle anyuci pici fiából, becsületes és szorgoskodó, figyelmes, de nem papucs, mert van aztán véleménye :D Büszke vagyok erre, mert nem sok mindenkinek sikerül ez. Hagytam érvényesülni a kapcsolatunkban. Most egyformán keresünk. Soha nem éreztettem Vele, hogy Ő "alacsonyabb" lenne tőlem, de nem is halmoztam el, nehogy ez is kellemetlen legyen Neki, szóval megtaláltuk a középutat, ami kényelmes volt mindkettőnk számára. Mi megküzdöttünk a kapcsolatunkért! A kapcsolatunk elején megpróbált főnökösködni, dominálni, mutatni, hogy menő, mert kisebbrendűségi érzése volt, nem csak a pénz miatt, hanem mert nem voltak barátai és a szülei sem nevelték meg úgy igazából! De megtanulta, hogy mellettem "egyenrangú" félnek kell lennie... tehát ne nagyoskodjon, ne vágjon fel, ne legyen flegma, se beszólogatós, ne mutassa, hogy kemény fiú, miközben kisebbrendűség él benne. Azért voltam, hogy segítsek. Leküzdötte ezt, előnyére változott, lettek barátai és kimozdul, nem játszik a gépen. Anya és barátnő voltam egyben :) Most már kijelenthetem, hogy már "csak" barátnő :D Lehetsz attól jó ember, mert gazdag vagy és lehetsz paraszt, mert szegény!
2014. okt. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
én nem látom a valóságalapját az olyan kapcsolatoknak, ahol a csaj szép a pasi meg 0 életü és még nem is férfias kinézetü...ez a természet törvényeivel ELLENKEZŐ DOLOG!
2014. okt. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
De nem érted, hogy én nem látom 0-nak a barátom? :)
2014. okt. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Egyébként pont a férfiakra jellemző, hogy elhíznak és nem adnak egyszer csak magukra... egyébként Ti férfiak el sem tudjátok képzelni mennyi mindennel jár egy gyerek! Az, hogyha eljön az idő, megy a nő munkába, háztartást kell vezetnie, emelett még ott van a gyerek is, szerinted van időnk magunkra? Ti csak elmentek dolgozni, leb@sszátok magatokat az ágyba és nyújtjátok a kezeteket a kajáért, plusz még elvárjátok, hogy az ágyban is tökéletesek legyünk ezután! Inkább tennétek össze a 2 elhízott markotokat, hogy szerető és gondoskodó feleségetek van, mint egy luxus macával dugni, aki hederít rátok! Ti nem a bikák vagytok, hanem egy elszottyadt borjúcsorda!
2014. okt. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

a férfiaknak a természet rendje nem hagyta, hogy diadalmaskodjon, mégis diadalmaskodtak!


Akkor a nőknek miért nem sikerül? Mert a társadalom nem hagyja? Szted ki kur jobban hátsóba? a természet vagy a társadalom? Melyik tud neked jobban keresztbe tenni? Ha megtámadnak a vadállatok, vagy ha beszólnak, hogy nagy a feneked? NA csak ennyit arról, hogy mit értek el a férfiak és mit a nők.


A nők világ életükbe csak a férfi társaságát keresték, hogy biztonságban lehessenek, mert egyedül nem huznák sokáig a vadonban.

2014. okt. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Én személy szerint biológusnak tanultam, Afrikában voltam egy rezervátumban kutatni NŐKÉNT! Hány férfi merné ezt megcsinálni? Sok betegség, vadállatok... egy csomag libero nem lenne nekik elég egy éjszakára! És nem csak ott jártam! Megtudom védeni magam, nem vagyok annyira elnyálasult, mert fiatalon megtanultam, hogy a férfiakra aligha lehet számítani, ha baj van, ők legelöl futnak! A mai palik meg szoliba járnak, pedikűr, manikűr, szemöldök festés és szedés... én is adok magamra, de könyörgöm, ezek női dolgok, nem férfiasak! Sokan mondják, hogy úgy vezetek, mint egy pasi, nem nőként, mert ugye a nőket a vezetésben is lenézik... közben a barátom haverja szívesebben ideadja az autóját nekem, mint a saját haverjának, aki nekiment egy oszlopnak vele... hja és autót szerelni is tudok... amúgy szükségem van egyáltalán pasira? :D Nem... nem lenne :) Mert a szexet is megtudnám oldani alkalmi partnerekkel, anyagilag jól állok, szóval élhetném a boldog szinglik életét... ehelyett mást választottam :)
2014. okt. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

A férfiak többsége csak fizikailag erősebb, lelkileg viszont rettenetesen gyengék. Két kezem nem elég ahhoz, hogy összeszámoljam, hogy hány "férfi" lelkét ápolgattam, az enyémet viszont az égadta világon egyetlen férfi sem ápolta, minden lelki nyomoromból magam jöttem ki, teljesen egyedül.

A mostani barátom az első, akinél úgy érzem, hogy nem a pszichológusa vagyok, hanem a barátnője, és annak ellenére, hogy fiatalabb nálam, és kicsit éretlen még, tudok rá egyenlő félként tekinteni.

2014. okt. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Na ez az, hogy lehet van muszkli, de a lelkük meg gyenge. Ránk mondjátok, hogy érzékenyek vagyunk, közben, meg Ti kifelé igaz mutatjátok mennyire erősek vagytok lelkileg is, közben pedig küszködtök a kisebbrendűséggel! Ha nem lennének mellettetek nők, pszichológusnál végeznétek hamarosan! :)
2014. okt. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!