Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Osztálytárssal járni gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytárssal járni gáz?

Figyelt kérdés
11.es vagyok van egy srác a osztályban akivel... hát elég jól elvagyunk.Sok sztorit hallottam már ezzel kapcsolatban, pl hogy hamar megunjuk egymást mert minden nap együtt vagyunk aztán hogy ha véletlenül nem jönne össze vagyis szakítunk akkor elég gáz nem lehet túltenni magunkat rajta ha minden nap találkozunk meg ilyesmi.Szerintetek?

2014. okt. 12. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:

ha a "gáz"-t úgy érted ciki, akkor nem

ha úgy hogy nagy szivás lesz a vége, akkor igen

2014. okt. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem gáz.


De, ha már annyira komoly, akárki - akármit mond, meggyőzöd magad az ellenkezőjéről...

2014. okt. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem voltak igazából párok át osztályban, de furcsa mód a gimi után többen is összejöttek
2014. okt. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
írtó nagy szívás lesz a vége :D
2014. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Házi nyúlra nem lövünk, ez az élet egyik fontos törvénye.
2014. okt. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én évfolyamtársammal járunk, de van osztályon belüli kapcsolat is. L
2014. okt. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk egy pár volt gimiben osztályon belül. Azóta is együtt vannak, összeházasodtak, boldog férj és feleség, már közös gyerekük is született. Szóval nem csak negatív példák vannak. ;)
2014. okt. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tetűládák

lepontoztok aztán meg vajaskenyeret kenegettek a fületekbe :P

lsd

2014. okt. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!