Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kismellű nők kevésbé kellend...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kismellű nők kevésbé kellendők? Több lent!

Figyelt kérdés
Az egyik tanárnő a sulimban tavaly ment férjhez. Nem csúnya, vékony, de van feneke, de a mellei kicsik. Mivel én sem vagyok 'a természet kegyeltje' ilyen téren, elégedetten nyugtáztam, h lám, kismellű nő is férjhez mehet. ÁM most hallottam, hogy a férje nem egyszer megcsalta már az emlitett tanárnőt, és bennem felmerült a kérdés: akkor a kismellű nők mégsem ugyanolyan jók, mint a nagyobb mellű társaik? Vagy ez csak épp egy egybeesés? Vagy kezdjek el aggódni, hogy 'laposan' senkinek sem kellek majd? Vélemények?

2014. okt. 12. 22:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem is kis mellem van, de soha nem volt gondom a párkereséssel. Mindig akkor volt párom, amikor én akartam. Ha szingli akartam lenni, akkor is próbálkoztak, csak nem mentem bele kapcsolatba. Soha senki nem bántott meg a mellméretemmel, minden párom szerette őket. Tudomásom szerint nem voltam még megcsalva se, ha mégis, akkor ügyesen csinálták, mert nem jöttem rá. Én nem vagyok kibékülve a mellméretemmel, mert bár valóban szép, feszes, kerek cicim van, de épphogy kitöltenek egy A kosaras melltartót. Ezen szeretnék a későbbiekben változtatni, egyelőre anyagi akadályok állnak az utamban.
2014. okt. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem világéletemben kis mellem volt, de soha semmi gondot nem okozott. Oké, az tény, hogy minden melltartóm push-upos, de még azzal sem volt gond, hogy levettem volna valaki előtt, és ő a melleimet látva kidobott volna.

Cserébe szép kerek a fenekem, na azt minden pasim imádta eddig :)

2014. okt. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem csak olyanok tetszenek akiknek kicsi van!
2014. okt. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Gyerekek, rohadt aranyosak vagytok! :) Talán még életemben nem kaptam ennyi önbizalomtuningot egyszerre. Köszönöm! :)
2014. okt. 13. 23:15
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha kicsi, ha nagy,

A cici mindig szép marad!

:)

2014. okt. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!