Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szoktatok az exetekről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok az exetekről beszélni/megemlíteni a jelenlegi párotoknak?

Figyelt kérdés
Az enyém néha szokott, pl. ha elmegyünk valahova ès ő már járt ott valakivel, akkor megemlíti és engem nagyon zavar.

2014. okt. 13. 20:44
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Én ilyenkor tajtékzom a féltékenységtől, kértem hogy ne csinálja, de mintha élvezné. Teljesen össze vagyok törve
2014. okt. 13. 21:00
 12/21 anonim ***** válasza:
Hát ha szóba jön valami régi sztori kapcsán az szerintem nem gond. Néha ő is megemlíti, néha én is. Nem para.
2014. okt. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

előfordul. Nem haragban váltunk el, és vannak közós pontok. Pl nálam egy gyerek, nála meg egyszerűen, h jóban vannak. Ő is, én is, ha úgy adódik, vmi fontos, akkor találkozunk exel, és tudunk a másikról is.

Egy kirábbi ex előtt viszont ki nem lehetett ejteni a nevét annyira féltékeny volt.... Nem is vele vagyok...

2014. okt. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Engem is zavar. Az elején néha megemlítik, aztán mondom nekik, hogy zavar a dolog utána nem beszélnek róla.
2014. okt. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

a féltékenység az eléggé nagy gond :-(

Mi szerencsére nem vagyunk azok :-)

Sajnos nem tudok tanácsot adni, mett szerintem ezt a rossz tulajdonságot a legnehezebb orvosolni. Mélyről,gyerekkorból, vagy nagy traumából táplálkozik :-(

2014. okt. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
11-es hozzászólásod kérdező: ha direkt cukkol vele, azt nem lehet sokáig bírni. Tapasztalat.
2014. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Te is tapasztaltad ezt? Akkor nem vagyok egyedül. Én már nem bírom sokáig. Nálad hogy volt? Esetleg privátban leírod?
2014. okt. 13. 21:10
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha cukkol vele, az egyáltalán nem normális. Vele van a gond, nem pedig veled.
2014. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Igen és engem sem zavar, valamikor ők is fontosak voltak neki és az élete részei voltak :)
2014. okt. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha direkt piszkál ezekkel a dolgokkal és láthatónak nem csak úgy megemlíti, hanem azért, mert látja, hogy téged idegesít vele, te meg erre még adod is alá a lovat és féltékenységi jelenetet rendezel, holott tudod, hogy ezt várja tőled és ezzel csak még jobban kiprovokálod, hogy ilyesmivel cukkoljon, akkor mindketten borzasztóan gyerekesek vagytok. Mondjuk ha nem vagytok több 14-15 évesnél, nem olyan nagy baj ez, majd kinövitek.
2014. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!