Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti otthonos érzitek magatokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti otthonos érzitek magatokat, ha a barátotokhoz mentek?

Figyelt kérdés
Én valahogy csak a saját lakásomba tudok otthonosan mozogni, és itt tudom magam igazán elengedni. Ha a barátomhoz megyek kicsit szorongok és nem tudom magam teljesen elengedni. A wc-sel is problémáim szoktak lenni idegen helyen, ezért nem szívesen töltök sok időt nála. Ez másnál is így van?
2014. okt. 14. 22:54
 1/9 Tibohr ***** válasza:
100%
Én konkrétan rühellek barátnőmhöz menni, nem bírok ott egészen egyszerűen felszabadulni, tehát nyugi nem vagy egyedül
2014. okt. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A barátomnál első pillanattól kezdve otthonosan mozgok - szándékosan, ha nem így tettem volna tutyi-mutyi lennék máig, aminek nem akartam tűnni. Úgyhogy srácoknál otthonosan szoktam mozogni. Viszont a barátnőimnél... Hát, ott nincs bennem a bizonyítási vágy, úgyhogy ott még nem engedtem el magam.

N20+

2014. okt. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
exemnél nem szerettem lenni,annak a csajnak mocskos egy családja volt.Undorodtam mindtől.Egyszer mentem el többet soha hehe
2014. okt. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első pár hónapban szörnyű volt Nekem.. nem tudtam aludni, volt, hogy este 10 kor úgy döntöttem, hogy haza indulok. Voltam orvosnál, és meg lett állapítva, hogy enyhe pánikrohamom volt ilyenkor, mert felzaklatott, hogy idegen helyen kell eltöltenem az éjszakát!

Ez kb 5 hónap után múlt el teljesen nekem! :)

3 éve tart, is minden oké.

Majd megszokod nála, ne félj! :)

2014. okt. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen, egy idő után.
2014. okt. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdezô és 1#-es. Nem azért szorongtok, mert ott vannak a párotoknak a családtagjai? Vagy már egyedül élnek? :)
2014. okt. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első pár alkalom után már igen.
2014. okt. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen megyek a barátomhoz. A szüleivel él, ahogy én is egyelőre, de mindketten nagyon kedvesek, az első pillanattól kezdve családtagként kezelnek. Egy-két látogatás után már teljesen otthonosan mozogtam náluk. 20/l
2014. okt. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem hozza kellett szoknom, mas a baratom szuleinel a szokas mint nalunk. Otthon jobb, de a baratom sokat igazodott amikor naluk vagyunk. pl. en nem eszek naluk, nekem behozza a szobajaba. Meg a szulei eloszor nem akartak elfogadni, mostmar meg szeretnek ha a fiukkal lennek, kicsit zavaro de elkezdtek pedalozni, nehogy otthagyjam a fiukat, biztos rajottek hogy csak igy szabadulhatnak meg tole, vagy a nyakukon marad...
2014. okt. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!