Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok, akik nem beszélnek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, akik nem beszélnek egy nyelvet, mennyire hat ki ez a kapsolatotokra?

Figyelt kérdés
2014. okt. 15. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nalunk semennyire,o angol es pedig beszelek angolul:-)))Nagyon ritkan van,h felreertunk valamit es olyankor rohogunk,legutobb ilyen ket eve volt:-))))
2014. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi... de akkor ti egy nyelvet tudtok beszélni. Akik nem, vagy sak minimálisra korlátozodik a közös nyelv használata, hogy oldják meg, hogy ez ne okozzon súrlodást?
2014. okt. 15. 21:39
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Hogy lehet így összejönni?
2014. okt. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem beszélnek semmilyen közös nyelvet akkor hogy jönnek össze? Mutogatással?
2014. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Franciául mindenki tud...
2014. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Kérlek mondd azt, hogy ezt a humor kategóriába szántad!
2014. okt. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
69%
Én sem tudtam a párom nyelvén, ő sem az enyémen....eleinte google fordítóval beszélgettünk, mutogattunk....sokszor elbeszéltünk egymás mellett...:D...idővel mondatot már össze tudtuk rakni 3 nyelvből, amit más nem igazán értett, csak mi(persze mi sem mindig) .... viszont HATALMAS szerelem alakult ki. Talán mert több figyelmet fordítottunk az érzelmekre, mint a beszélgetésre...azóta eltelt pár év, született kisbabánk ,és a beszéd még mindig nem tökéletes, kb 85 százalékos.... szóval ne add fel, kitartás!!!!
2014. okt. 16. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt főnököm holland és egy magyar nő volt a felesége. Mesélte, hogy mikor összeházasodtak ő egyáltalán nem tudott magyarul, aztán idővel megtanult és akkor jött rá, hogy nem is illenek össze ezért el is váltak. Hát majd meghaltam a nevetéstől mikor ezt elmesélte. :D
2014. okt. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom elképzelni hogy jöhetnének egyáltalán össze ha nem tudnak egymással beszélni.
2014. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
csak egy példa...buliba discoba tancoltok, majd bejelolitek fbon egymást...majd taliztok tobbszor is....de van még pár pálda
2014. okt. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!