Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » OLVASSÁTOK EL FONTOS!? Barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

OLVASSÁTOK EL FONTOS!? Barátnőről van szó.

Figyelt kérdés
1 éve vagyok együtt a párommal(17/L) és nem rég tudtam meg a legjobb barátjátol hogy már 5 pasin tul van rajtam kivül, tehát 16 éves koráig 5en húzták meg. Velem hűséges 100%ig biztos vagyok benne, de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből, hogy 5en már túl vannak rajta... folyamat látja, hogy van valami bajom vele, de nem akarom elmondani, hogy mi bánt mert akkor ő lenne megbántva és azt nem akarom mert szeretem. mit tegyek? igy előbb utobb megőrülök...

2014. okt. 15. 22:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát szerintem jó úton haladok, mert ilyeneket mond nekem, hogy örökké együtt leszünk, meg hogy soha tobbá nemkell neki más, nem tudja elképzelni, hogy máshoz hozzáérjen szóval nincs baj a kapcsoaltunkkal, csak velem ezek szerint... de megpróbálom lenyelni az egészet hagyok egy kis időt magamnak, ha sikerül akkor happy ha nem akkor elvesztem saját hibámból azt akit a világon a legjobban szeretek...
2014. okt. 15. 22:58
 12/14 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem veled szerezte meg az első negatív élményeit, így veled élvezni tudja már a sexet! Egy nő minél több élményt él meg annál jobban élvezheti a sexet, ami neked is jobb mintha nem! Nem de?
2014. okt. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem az a gáz, hogy 5 pasi volt előtted, hanem az a gáz, hogy 16 éves koráig volt ennyi... Persze manapság már nem lehet elég korán kezdeni...

Ha 25 éves lenne, és lett volna 5 pasija, az semmit nem jelentene, legalább van tapasztalata.

Ez inkább azt jelenti hogy kalandozott, flörtölgetett velük 1-2 hónapot, stb... Mondjuk ki nyíltan, kisku*va volt előtted. Ha valaki kb havonta váltogatja a fiúit az az, ennyi...


De ez a múlt, és te csak a jelennel törődj! Nem az számít, hogy mit csinált, hanem hogy most mit csinált. Állj úgy hozzá, hogy az igazit kereste, és most benned megtalálta legalábbis egyelőre :)

2014. okt. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

lehet hogy volt öt barátja, de azt honnan tudod,hogy mind az 5 barátjával lefeküdt? mert az csak két emberre tartozik, vagy mindig világgá kürtölte hogy vele is meg vele is lefeküdt...

Csak azért mondom mert én ismerek olyan lányt akinek volt kb öt kapcsolata is a 18éves koráig a lánynak, de egyik volt barátjával se feküdt le, mert sose jutott el odáig egyik kapcsolata se , és mégis lekurv.ázzák,lerib.ancozzák a lányt, pedig még senkivel se sze.xelt...

Érted mire akarok kilyukadni?

2014. okt. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!