Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a szituációban mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a szituációban mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kb 1 hónapja 3 év párkapcsolat után szakítottam a párommal. Együtt éltünk én nagyon szerettem de egy másik férfival rajtakaptam. Van nekünk egy párban lévő telefon. Neki is egy meg nekem is. Még párba vettem őket fél éve talán. Most, hogy nem élünk együtt én alig használom a telefonom de ő rendszeresen és a telefonszámlát nem fizeti be de a telefonok az én nevemen vannak. Kártya független samsung telefonokról van szó. Lehet ez ellen tenni valamit a szolgáltatónál? Idegesít h ő telefonozgat a felszólítást meg én kapom.
2014. okt. 16. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugye itt nem te vagy a lány? Mert az elég gáz lenne.
2014. okt. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bemész a szolgáltatódhoz, és letiltatod azt a SIM-kártyát, ami a lánynál van. :)
2014. okt. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: simán letiltathatod, akkor is, ha nem te használod, hanem ő, mert hogy a te neveden van.
2014. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vedd vissza a telefonod. Mondd meg, hogy beszélni akarsz vele, és elkéred a helyszínen. Aztán bemész a szolgáltatóhoz és megkérded mit lehet tenni.
2014. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom elérni mert más a száma is. Elmenni hozzá meg azért nem megyek mert úgy se engedne be. Amúgy a telefon kártyafüggetlen így nem tudom mi a mostani száma. Am igen fiú vagyok.
2014. okt. 16. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!