Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor jutottatok el arra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jutottatok el arra a szintre, hogy a lángolás helyett a stabil, "szürke" párkapcsolatot választottátok?

Figyelt kérdés

Van egy gyerekem, mielőtt ő született, mindig olyanokkal voltam együtt, akikhez nagyon vonzódtam, és nagyon jó volt a szex, de pár hónap után már nem volt semmi a kapcsolatban, csak az, ezért soha nem volt tartható.

Most van több mint egy éve valakim, akivel nincs és nem is volt meg az a vonzalom, mint a korábbiakkal, vagyis testileg vonzó, olyan mint az ideálom, de nincs az hogy ránézek és kívánnám, viszont normális, megbízható, okos, tudok vele bármiről beszélgetni, olyan mint a legjobb barátom, a gyerekemet imádja és a gyerek is imádja őt.

És mégis olyan hiányérzet van benne, ha visszagondolok a korábbi kapcsolataimra, ahol tudtam úgy...nem tudom normálisan megfogalmazni, de tudtam gyönyörködni a másikban pl miután elaludt, nem egy szükséges dolognak tekintettem a testi érintkezést, stb. Tudom hogy normális emberek mind olyan párkapcsolatban élnek ahol már nincs az a lángolás, hanem egy biztos támasza a 2 ember egymásnak, és én is belátom, hogy nincs másnak értelme. De még mindig várok arra a felismerésre, hogy ez tényleg milyen jó nekem. A párom már házasságról meg közös gyerekről beszél, én meg úgy érzem mintha a legjobb barátommal élnék együtt. Hogy győzhetném meg magam hogy ennek így kell lenni?


2014. okt. 18. 13:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én kb. 21 éves koromra, úgy, hogy soha nem volt se lángolás, se szürke párkapcsolat. Abba törődtem bele, hogy valószínűleg ezután se nagyon lesz egyik se. Ehhez mit szólsz?
2014. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem valószínű, hogy valaha is boldog kapcsolatban fogsz élni. Aki neked tetszik, az nem marad meg melletted, aki megmaradna melletted, ahhoz nem vonzódsz. 22-es csapdája.
2014. okt. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak rosszul választottál párt. Hidd el, nem kell megalkudni, meg lehet találni azt a valakit akinél érzed a lángolást több együtt töltött év után házasságban is. Tapasztalatból mondom.
2014. okt. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Inkább abba gondolj bele, ha a másik oldalon lennél, te örülnél annak, ha csak megalkuvásból, kényelmességből lenne veled valaki.

Szerintem neked is, neki is jobb ha olyan valakivel vagytok, akit szeretek.

2014. okt. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ilyen házasságból logikusan következne, hogy szeretőt tartasz, akivel a másik irányú igényeidet is kielégíted. Csinálják páran. Kérdés, hogy te mit szeretnél.


Én inkább a totál másik oldal vagyok, kipróbáltam a szürke kapcsolatot, nem ment, és soha többet nem is szeretnék olyat. Inkább akkor ne legyen semmi, minthogy én ilyesmire szam el a másik idejét. Én ezt hatalmas átverésnek érzem, főleg akkor, amikor évekre nyúlik, majd x év után közlöd vele, hogy bocs, de neked ez nem jön be, és szakítsatok vagy váljatok amikor ő már házasságot meg gyereket tervez, stb... Nem gondolod, hogy ez egy kicsit igazságtalan?


Nem vagyok abban az élethelyzetben, hogy ilyen komoly párkapcsolati tanácsot adjak, de egyáltalán nem helyeslem az elképzelést, amit felvázoltál.

2015. márc. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!