Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért várják el itt sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el itt sokan, hogy a nők átlagos férfiakkal jöjjenek össze?

Figyelt kérdés

Miért kellene nekem olyan férfival lenni, aki az ÉN SZEMEMBEN átlagos?

Nekem abszurd, hogy valaki megelégedne azzal, hogy összejöjjön neki egy olyan csaj, aki átlagosnak látja. Nekem sem kellett volna olyan fiú/férfi, aki annak tart engem.


Ha valaki megtetszik az embernek, netán bele is szeret, akkor már alap, hogy valamiért más, mint a többi, tehát valamiben KÜLÖNLEGES, kiemelkedik a többi közül. Ha valakinél nem érzi ezt az ember, akkor miért kellene vele összejönnie?



2014. okt. 19. 18:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jaja azt se tudja miről beszél csak álmodozik.
2014. okt. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én megértelek téged, én is csak egyszer voltam szerelmes,mert csak annyiszor találtam meg azt a srácot, aki másabb, érdekesebb volt, mint a többi. Nem is illenék átlagos emberrel, hisz nekem is érdekes természetem van, makacs vagyok, szenvedélyes és kicsit öntörvényű.Pont emiatt a felfogásom miatt sokkal kevesebbet fiúztam, mint mások, de legalább nem szenvedtem olyanok oldalán, akik nem hozzám valóak. A különleges sráccal persze megszívtam, mert sajnos sok mindenkinek bejön rajtam kívül is, de nagyon sok szép emlékem van vele, biztos, hogy azokkal nem olyan lett volna, akikbe nem zúgtam bele első klikkre. Szerintem senkit nem szabad elítélni az ízlése miatt, van aki többre vágyik, van aki beéri kevéssel is, de mindenkinek joga van eldönteni, hogy mit akar és kivel érzi jól magát, mert ez tényleg lényeges.
2014. okt. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!