Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akartok mindig másnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akartok mindig másnak megfelelni emberek? Miért nem érzitek magatokat jól saját magatok miatt, nem más ember kedvéért?

Figyelt kérdés

Fura olvasni itt ezt a sok kérdést, hogyan tetsszem jobban a partneremnek, mitől szeretne belém, hogy láncoljam magamhoz örökre, mivel keltsem fel az érdeklődését?


Mire jó ez? :-) Nem értem. Sóvárog mindenki a szerelemért, szeretetért, de amikor ott vagytok a pillanatban, vagy ott lehetne a lehetőség, hogy összejöjjön vaakivel, nem tud senki semmit kezdeni ezzel.


2014. okt. 21. 01:31
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Valóban nem mástól kell várni a boldogságot,viszont amit ìrtál az elvárásokról az csupán fel van nagyìtva,ki van élezve.
2014. okt. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 LeftBehind ***** válasza:
21. "viszont amit ìrtál az elvárásokról az csupán fel van nagyìtva,ki van élezve." - Nem, nem igazán
2014. okt. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

Sok mindenben igazad van kérdező.

De abban nem teljesen értek egyet, hogy a nőknek olyan könnyű és könnyedén tovább állnak, mert jön majd a következő. Szerintem inkább nagyon sokan bele ragadnak egy rossz kapcsolatba. Megszokásból, félelemből, kényszerből... sok oka lehet.

Kevesebben vannak, akik ha valami nem úgy működik, akkor csak tovább lépnek.


Az meg, hogy választhatnak kedvükre nem igaz. Már, akinek számít, hogy kivel jön össze. Hiába jut rám több férfi, max. a nagy számok törvénye segíthet, de nem leszek könnyebb helyzetben. :)


De tény és való, hogy ha valaki elégedett az életével egyedül is, az meglátszik rajta és hamarabb találhat valakit magának.

2014. okt. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
# 23 hogy a fenébe ne könnyítene, hogy több férfi jut?
2014. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

23-as vagyok.


Hiába vagytok többen, akkor sem könnyebb nekünk. Legalábbis én nem érzem annak.


Pl. így, hogy ti többen vagytok szerintem nagyobb a frusztráció, ami ránk is kihat.

2014. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 LeftBehind ***** válasza:
25. Ha több a jelentkező az azt jelenti, hogy nektek csak választani kell. Mi általában nemhogy nem válogathatunk, de egyetlen randiért is több tucat (vagy több) elutasításon kell átvergődnünk és még nem is biztos, hogy abból a randiből lesz több.
2014. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

#26


Mi az, hogy csak választani kell? Ez nem olyan, mint mikor cipőt veszek a bolban. Két emberen áll a dolog itt is. A másik félnek is van beleszólása a dologba.

2014. okt. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 LeftBehind ***** válasza:
A másik fél beleszólása abban a pillanatban megtörtént, mikor kifejtette hogy tetszel neki.
2014. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy meddő vita lenne. Te is fel tudnál hozni egy csomó érvet és én is a saját nézőpontomból. Érdekes téma, de sosem lenne vége. :)


Én még mindig úgy gondolom, hogy nőként nem vagyunk könnyebb helyzetben.

Már azét is meggondolom, hogy igent mondjak-e egy randira, mert sokszor előfordul,hogy a másik szinte rögtön túlságosan beleéli magát az egészbe. Szinte úgy kapaszkodik a lehetőségbe, mint valami fuldokló. Én meg nem akarom megbántani, ha még sem jön össze, de még is úgy fog lejönni. Ezért inkább bele se megyek, hogy ezt elkerüljem.

2014. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
A 25.hsz szerintem arra gondol,hogy a megfelelő partnert a nőknek sem.könnyű megtalálni,hiába van hìm túltengès. Viszont érzem,hogy ezzel kiengedtem a dzsint a palackból
2014. okt. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!