Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akartok mindig másnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akartok mindig másnak megfelelni emberek? Miért nem érzitek magatokat jól saját magatok miatt, nem más ember kedvéért?

Figyelt kérdés

Fura olvasni itt ezt a sok kérdést, hogyan tetsszem jobban a partneremnek, mitől szeretne belém, hogy láncoljam magamhoz örökre, mivel keltsem fel az érdeklődését?


Mire jó ez? :-) Nem értem. Sóvárog mindenki a szerelemért, szeretetért, de amikor ott vagytok a pillanatban, vagy ott lehetne a lehetőség, hogy összejöjjön vaakivel, nem tud senki semmit kezdeni ezzel.


2014. okt. 21. 01:31
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
#30-as, pontosan erre gondoltam akkor.
2014. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

Beszélgessetek itt nyugodtan, vitassátok meg. Azért van a kérdés.

Nos, aláírom, hogy az értelmesebb nőknek sem könnyebb, hiába a sok udvarló, sok a gyökér, ez tény. De azért itt az is jelen szokott ám lenni 86%-os hölgy, hogy a sok gyökér miatt, és közül nem tűnik fel nektek, ha jön egy teljesen másmilyen, mert a negatív tapasztalataitok vagy ideálképetek dédelgetése miatt esélyt sem adtok ennek az egy értelmesebbnek. Tehát azért mégis csak magas elvárásokat támasztotok elsőnek főként küllemre, míg mi beérjük egy ápolt, átlagos kinézetű lánnyal is, ha értelmes. Nektek a normális pasi fogalma sokszor teljesen mást jelent (normális = gáláns, jóképű, udvarias), míg nálunk normális = kedves, becsületes, egyenes stb.

2014. okt. 21. 22:56
 33/42 LeftBehind ***** válasza:
Én se azt mondtam, hogy megtalálni az igazit könnyebb. Viszont lényegesen nagyobbak az esélyek, ha csak várni kell hogy valaki kezdeményezzen + ha a másiknak ez nehézkesen megy, egy félénk mosoly hosszabb szemkontaktussal egybekötve mindent megold. Ellenben nekünk már lassan bazári majomként kell viselkedni, hogy észrevegyenek. Egy szolid randira hívás vagy beszélgetés már semmire se jó, sőt a beszélgetés a legrosszabb. A legtöbb csaj csak néz ki a fejéből, még a látszatát se próbálja kelteni annak, hogy részt akarna venni a társalgásban és úgy méricskél mintha egy penészes beszélő oldalas lennék a hentesboltban. Azt meg még tegyem hozzá, hogy ha ne adj isten nem tetszenen neki a magánszám akkor spontán elhajt a francba mint egy kolduló hajléktalant.
2014. okt. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy hol és milyen nőkkel próbáltok ismerkedni(33.hsz) de komolyan mondom neked,én talán 1-2x futottam bele ilyen nőkbe,pedig ismerkedem bőszen,és kérlek ne gyere azzal,hogy akkor vagy tele vagyok dollárral vagy úgy nézek ki mint Brad Pitt,mert egyik sem igaz.

Kérdező,amit te ìrtál,higy a férfiak,nők mit gondolnak(utolsó hsz.ed) sajnos- nem sajnos de megint nem tudok egyetérteni. Talán a te véleményed is megváltozik,ha majd elbeszélgettél már pár nővel,úgy tényleg őszintén.

2014. okt. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 LeftBehind ***** válasza:

34. Ahol és akinél tudok, őszintén szólva ez a város egy patkányfészek szóval nem sok a lehetőség. Anyagilag meg úgy se állok, hogy anyáméktól elköltözzek nem még másik városba. Már így is próbálkoztam pár (száz) csajnál és majdnem mindig ez lett az eredmény, összesen négyet tudok felhozni akikkel jóba lettem, de ez itt meg is szakadt mert 3 túl messze lakik tőlem egy kivitelezhető kapcsolathoz, a 4. pedig nem akar többet barátságnál.


Értem én hogy neked szerencséd volt, vagy téged egyszerűen vonzónak találnak, de ne hidd azt hogy én most másztam elő egy bunker sötét sarkából. Amit írtam nem légből kapott hőbőlgés, hanem évek keserű tapasztalata.

2014. okt. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Kérdező, igazad van abban, hogy minél több a rossz tapasztalat annál nehezebb észrevenni a jót. De ez a ti oldalatokon is így van. Volt egy csomó rossz tapasztalata a nőkkel és utána jön az általánosítás...kaptam már itt is néhány privátot, amiben próbálok segíteni, de csak jön az általánosítás, hogy minden nő felszínes. Hát ezzel sajnos nem tudok mit kezdeni.


LeftBehind: "Viszont lényegesen nagyobbak az esélyek, ha csak várni kell hogy valaki kezdeményezzen"

Ha tudnád, hogy mennyire bátortalanok a pasik. A hátterébe nem megyek bele, hogy miért, de szerintem túl komolyan veszi a legtöbbje. Oké, sz@r a visszautasítás, de akkor próbálkozok másnál, nem?


Egyébként mindig meglep, amiket itt olvasok. Hogy a lányok ilyenek-olyanok. Az én ismerősi körömben sosem hallottam ilyet. Elhiszem, hogy ezt tapasztaljátok,de szerintem rossz helyen ismerkedtek vagy nem is tudom.


Ezen az oldalon a legtöbben olyan borúsan látják a helyzetet. Az én életem sem tökéletes, sőt, de már lassan azt fogom hinni, hogy én élek álmvilágban, hogy akiket ismerek, azok normálisak (többnyire). :)

2014. okt. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

Vajon miért lettünk mi pasik, bátortalanok? Mert bazári majomnak kell lennünk, hogy felfigyeljenek ránk. Ahogy Left Behind is írta a bazári majmos hasnlatát. :)

Gondolom te lány vagy 85%-os még mielőtt elkezdeném cáfolni...:D


"Ha tudnád, hogy mennyire bátortalanok a pasik. A hátterébe nem megyek bele, hogy miért, de szerintem túl komolyan veszi a legtöbbje. Oké, sz@r a visszautasítás, de akkor próbálkozok másnál, nem? "


Pont erről beszéltem. Ezek szerint a nőknél ez csak így megy. Tudod, kevés a kivétele nő, aki még adja Isten is szabad, és ha találsz nagy ritkán egy ilyet, nem tudsz csak úgy tovább állni, hgy majd lesz más. Ez nem így működik. Nem piacon vagyunk a halárusnál, hogy ha az egyik ponty kicsúszik a kezeim közül, fogok másikat rögtön. :)


Igen, mindig a rossz helyen keresgélsz szöveget kapom meg én is :D:D:D Vicc, a könyvtár, kulturális rendezvények, egy kávéház, vagy ehhez hasnló miért lenne rossz hely? Végül mindig kiderül, hogy foglalt az összes ilyen értelmes nő, akivel beszélgetni kezdtem. Nem lekoptatás, mert általában ezek után megkérdezem ismerőseimet, tudják-e, tényleg foglalt, és igen, meg is mutatják kivel jár. :D


Nem arról van szó továbbra sem, hogy nem találni értelmes nőt, hanem hogy miért törvényszerű, hogy ha találsz, az mindig foglalt, vagy épp érzelmi csalódáson esik át, vagy ehhez hasonló. Nem hiszem el, hgy a nagy számok törvénye alapján nincs olyan, akivel esélyed lenne kialakítani egy jó kapcsolatot. :D


Megjegyzem már túl vagyok néhány párkapcsolaton, nem sokon ugyan, de nem nyavalyogni jöttem ide, csak eszmét cserélni.

2014. okt. 22. 13:16
 38/42 anonim ***** válasza:

Igen, én vagyok a 85%-os. Közben esett a népszerűségem. :D


Dehogy kell bazári majomnak lenni ahhoz, hogy felfigyeljenek rátok. Sőt, az inkább ijesztő. :)


Én sem arra értettem, hogy piacon vagyunk és jöjjön a következő. Csak ne essen letargiába vagy kétségbe totálisan. Mert ezt a másik megérzi. Amit korábban is írtam, hogy nagyon rossz úgy ismerkedni valakivel, akinél szinte érzed, hogy már a közös jövőt tervezgeti. Oké, ez egy ördögikör, de akkor is.


A rossz helyet meg LeftBehind kommentjére értettem,hogy általába ilyen lenézős lányokba fut bele.


Nem tudom miért törvényszerű, valahogy a kereslet és kínálat nem találkozik. :/ Még nem találták fel azt a társkeresési módszert, amivel mindenki jól jár. :)

2014. okt. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 LeftBehind ***** válasza:

Mint írtam, elég ritkásak a lehetőségeim. Vázolom, hogy értem - az egész városban van egy használható szórakozó hely, egy apró könyvtár és egy rakás kocsma:


1. A szórakozóhelyen már ismerek mindenkit a korosztályomból, aki normális és nem csalt meg mindenkit akihez valaha köze volt, az komoly kapcsolatban van.

2. Abban a könyvtárban még nem láttam senkit aki 30 alatt lett volna.

3. A kocsmákban pedig nincs senki más +40-es alkoholistákon kívül.


Ezeket leszámítva maximum fesztiválokon tudok ismerkedni, ott viszont akik oda járnak túl messze laknak tőlem.


"Oké, sz@r a visszautasítás, de akkor próbálkozok másnál, nem?" - De, csak mikor 5 év alatt mást se kaptál nem túl kedves visszautasításokon kívül, akkor egy idő után elkezdesz gyűlölni mindent és mindenkit magaddal az élen.

2014. okt. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Tudom milyen a kisvárosi élet, tényleg semmire nincs lehetőség...

Esetleg netes ismerkedés? Tudom, hogy annak is meg vannak a hátrányai, de valakinek bejött.


Az utolsó gondolatodra csak azt tudom mondani, hogy akkor se add fel. :)

2014. okt. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!