Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akartok mindig másnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akartok mindig másnak megfelelni emberek? Miért nem érzitek magatokat jól saját magatok miatt, nem más ember kedvéért?

Figyelt kérdés

Fura olvasni itt ezt a sok kérdést, hogyan tetsszem jobban a partneremnek, mitől szeretne belém, hogy láncoljam magamhoz örökre, mivel keltsem fel az érdeklődését?


Mire jó ez? :-) Nem értem. Sóvárog mindenki a szerelemért, szeretetért, de amikor ott vagytok a pillanatban, vagy ott lehetne a lehetőség, hogy összejöjjön vaakivel, nem tud senki semmit kezdeni ezzel.


2014. okt. 21. 01:31
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Mindenki saját tapasztalás útján vonja le a maga konzekvenciáját. De ezért utálni mást vagy saját magad,nagy butaság.

A netes ismerkedés meg egy kalap....

2014. okt. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 LeftBehind ***** válasza:

Ennyi rossz tapasztalatra általában 2 magyarázat van:

1. Velem van minden probléma

2. Mindenki mással van probléma


Hogy velem mi lehet a probléma, nem tudom. Nem vagyok se beképzelt, se agresszív, se potyaleső, se unalmas és meghunyászkodónak se mondanám magam. Talán a legnagyobb problémáim a naivitás és az évek során kialakult bizonytalanság, türelmetlenség és keserűség, de ezeket igyekszem nem mutatni senkinek.

A második szituációt pedig nem tudom elfogadni, mert ha így lenne már köthetném is fel magam az első szembejövő fára.


Tehát vagy mindenkit utálok magammal együtt, vagy senkit és mivel nem tudom elfojatni a dühömet, mindenkit utálok.


Őszintén nem tudom van-e ennek így logikai értelme, de így tudnám a legjobban összefoglalni.

2014. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!