Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kockáztassak? De mi van, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kockáztassak? De mi van, ha nem jön össze vagy munkanélküli leszek?

Figyelt kérdés

Van egy párom, akivel együtt élek, és nagyon szeretem, de nem úgy, ahogy egy kapcsolatban kéne. Inkább mint valami barátot vagy nagytesót. Amúgy is voltak problémáink, és nemrég ráadásul megismertem egy férfit, akibe fülig belezúgtam... Tudom, hogy szakítanom kell, de albérletet nem tudok fenntartani, tehát az új sráchoz kell mennem, amivel nincs is baja, de még próbaidős vagyok a munkahelyemen, és annyira félek, hogy valami baj történik és kiszolgáltatottá válok. Itthon biztonságban vagyok, de muszáj lépnem, mert már idegileg teljesen felőröl a helyzet, és nyilván páromnak is rossz így. De nem merem, mert mi van, ha... :( A legszebben bimbódzó kapcsolatot is tönkretehetné, ha hirtelen egy forint nélkül maradnék. Az a része nem aggaszt, hogy kicsit gyors az, hogy összeköltözzünk, mert tudom, hogy mellette van a helyem. :) Ráadásul a macskámtól is meg kell válnom... Hogy csinálnátok a helyemben???

A mostani párommal a helyzet totálisan menthetetlen, sajnos.


2014. okt. 21. 13:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

"Ráadásul a macskámtól is meg kell válnom"

NEEE!!!! ha választanod kell a macska és a pasi között a macskát válaszd!!!!

2014. okt. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Imádom a macskát, de vannak prioritások. Nagyon jó helye van itt páromnál.
2014. okt. 21. 13:23
 3/16 Tyler913 ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de elég gáz,hogy úgy gondolkozol,a lakhatást csak pasival közösen lehet megoldani. Te magad mondtad,hogy a mostani kapcsolatod menthetetlen,akkor az,hogy ott maradj,eleve kizárt.

De hogy egyből,kényszerből összeköltözz valakivel,akit alig ismersz...Amíg nem tudod a lakáskérdést megoldani magad,mindenképp kiszolgáltatott leszel. És tudom,durva ezt olvasni,de lakhatásért fenntartani egy párkapcsolatot nem egyéb,mint prostitúció.

Mondd,az nem jutott eszedbe,hogy külön költözz? Ha nem tudsz egyedül fenntartani egy önálló lakást,akkor nem tilos például csak egy szobát kivenni több szobás lakásban. Nagyon sokan csinálják így. Pl. én is egy másik sráccal lakom együtt,kétszobás lakásban.

2014. okt. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért, így nem vagy kiszolgáltatott helyzetben?


A lakhatás miatt vagy csak együtt - érdekből valakivel, miközben másba vagy szerelmes...


Ez így a jelenlegi pároddal nem túl tisztességes... Ha költözöl, és elveszíted a munkádat, keresel másikat...


A macskát pedig vinném magammal. :))

2014. okt. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A mostani (új ) pasid nem szereti a macskát?
2014. okt. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

szülők? barátnő?

albérlte? bármilyen kis olcsó luk átmenetileg pár hónapra.

Ha egyik sem akkor költözöl hozzá.

2014. okt. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg a 3-as válaszolónak maximálisan igaza van...
2014. okt. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen egy igazi szivola. Élősködik a "partnerén".
2014. okt. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már többször beleestem abba a hibába, hogy az "újat" választottam és mindig rosszabb és rosszabb lett... Most abban a helyzetben vagyok, mint te, úgy értve, hogy nagyon rossz már a kapcsolat, amiben élek, de ha jönne egy új szerelem, nem biztos, hogy mernék lépni és elmenni innen. Nem csak azért, mert nem érezném magamat biztonságban, hanem azért, mert már többször elkövettem ezt a hibát. Szóval én azt mondom (legalábbis én így tennék), hogy először a saját anyagi biztonságod legyen meg, költözz el a mostani párodtól, ha nem jó a kapcsolat és csak utána menj bele kapcsolatba mással.
2014. okt. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

És a mostani helyen mi lenne, ha elvesztenéd a munkádat?

Akkor nem lennél kiszolgáltatott?

Szerintem mindkét pasi felé ugyanolyan kiszolgáltatott vagy, mindegy, hogy épp melyiknél laksz.

2014. okt. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!