Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Értékelitek, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Értékelitek, ha az első alkalommal, amikor átmentek a pasihoz, még nem próbál rátok mászni?

Figyelt kérdés
Nem egyéjszakásról, hanem párkapcsolatról van szó.
2014. okt. 23. 10:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
-B
2014. okt. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ez a "ne csak szexre kelljek" egy ilyen társadalmi varázsige, amiről azt hiszik, hogy ha eleget mondogaták a hölgyek, akkor nem tűnnek ledérnek.


Csakhogy az a varázsige, amit nem én mondok vagy Gandalf, az nem működik.


Ugyanis ideje lenne már szabadulni attól a tévképzettől, hogy a nők elszenvedői a szexnek. Jó esetben élvezik és vágynak rá, ebben semmi bűnös nincs, sőt, egy igazi férfinak isten ajándéka a szexualitását felszabadultan, vidáman megélő nő!

2014. okt. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Folytatnám: Hivatalosan persze ellenállniuk és tiltakozniuk kell, bár az esetek túlnyomó részében semmi kedvük nincs tiltakozni, de "kell." Ha nyomulsz rájuk, akkor érzik, hogy vonzóak, ugyanakkor előfordul, hogy kicsit visszakoznak, mert értékesnek is szeretnék tudni magukat. A "szelíd erőszak" a legcélravezetőbb, amikor erősen nyomulsz, de eközben kedves vagy vele. Akkor nem tud haragudni rád. A "kedves gazember" a rendes lányok rémálma! :)))
2014. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen legelső egymásnál tartózkodásnál teljesen felesleges rámászni a nőre. Legalábbis rólam ne feltételezzem olyat, hogy nekem pusztán csak arra kell. Van rá sansz, hogy nagyon szeretnék első alkalommal ott helyben lefeküdni vele, mert kívánatosnak tartom, főleg ha egymagunk vagyunk, de civilizált férfi lévén türtőztetem magam és elkerülöm az ilyen szituációkat. Így is kaptam már a nőktől hideget, meleget, nekem nem hiányzik, hogy a pіnára éhes punсivadász jelzőt is rám aggassák. Nekem az évek során valahogy elegem lett abból, hogy a nőknek soha semmi nem jó. Ha rámásznék, az lenne a baj, ha nem másznék rá, az lenne a baj. Unalmas!
2014. okt. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
feltételezzen*
2014. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha ő nem mászik, mászok én. Sosem voltam szívbajos nő, szeretem a szexet és ezt vállalom is. Első randin is szexeltem már, jól sült el, hosszú kapcsolat lett belőle. Én nem pazarolok az életemből hónapokat arra, hogy kerülgessük egymást a pasival, mert semmi értelme.
2014. okt. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!