Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, ha rosszul esik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha rosszul esik, hogy nem kaptam még egy szál rózsát sem a vőlegényemtől születésnapomra?

Figyelt kérdés

Tegnap volt konkrétan és semmit sem kaptam.

Megköszönteni megköszöntött, de azt is futtában. Utóbbi hetekben nagyon keveset találkozunk mert én állandó éjjel, ő pedig állandó délután dolgozik, így csak reggel találkozunk, amikor hazaérek, de akkor ő alszik ugyebár.

Én meg délelőtt alszom.

Másfél éve vagyunk együtt és a kapcsolat első 6 hónapjában nagyon figyelmes volt. Volt hogy csak úgy adott virágot, meg mindig figyelt rám, soha nem éreztem elhanyagoltan magam. Az utóbbi pár hónapban mintha lanyhult volna a figyeme irántam. Hotelben dolgozom és mindig éjjel. sok férfi tett már ajánlatot, és ezeket el szoktam neki mondani. Régebben mindig nagyon ideges lett ezekre, ölni tudott volna, de mostanában már nem igazán érdekli őt, vagyis már abszolút nem reagál mikor mondom neki ezeket a szitukat. Pedig éjjel volt hogy teljesen egyedül voltam egy óriási hotelben és kb. 10 részeg férfi basztatott...

A szülinapom előtti pár napban kérdezte mit szeretnék, de láttam, hogy se kedve se ideje se affinitása nincs most szülinapozni. tudtam, hogy nem vett semmit, meg nem is készül semmivel. Azt mondta hogy szeretne tortát sütni, de azt sem csinált. tudom hogy délután dolgoik, emiatt kevesebb az ideje.

Mindez nem azért zavar mert énközpontú vagyok, és nekem kell minden. Abszolút nem erről van szól.


Azért zavar, mert utóbbi két hónapban több közös barátunk szülinapja is volt, és mindegyiküknek csinált tortát és vett ajándékot!!!!! A legutóbb pont egy hónapja és akkor is ugyanennyit dolgozott.... Szóval ez kicsit rosszul esik emiatt.


nem is kellett torta, meg nem is kell ajándék de délelőtt a városban járt és pl. egy szál virág is elég lett volna. de így úgy érzem magasról szarik az egészre.


szerintetek jogosan esik rosszul, vagy kussoljak és fogjam be a pofám?


2014. okt. 23. 22:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Na végülis tegnap elmondtam neki.

Csak facebookon tudtam, hiszen nem találkozunk nagyon.

Az ismerősöm, aki szokott vinni melóba, még az is adott nekem egy doboz csokit szülinapomra pedig ő teljesen idegesen úgymond. Szóval ezt megírtam neki és hozzafűztem, hogy ő legalább gondolt rám. És akkor innen vette a lapot, hogy besértődtem a szituáción.

Igazság szerint ha ezt így nem adom elő, akkor nem kér bocsánatot magától és ezen még kicsit agyalok igazából. Végülis hosszan leírta, hogy miért nem lepett meg semmivel, és hogy mennyire furdalja a lelkifurka emiatt. Meg hogy két napja erős migrénje van, és alig bír bent dolgozni satöbbi. Amikor meg virágot akart venni szülinapomon akkor a rossz kártyát vitte, és nem működött, nem tudta megvenni.

Ma reggel amikor hazaértem, akkor felkelt és bocsánatot kért úgy is és nagyon szégellte magát, látszott rajta.

mondtam hogy rendben van, nem haragszom. csak mint írtam azon agyalok, hoy ha nem teszek epés megjegyzést akkor is bocsánatot kért volna e...

2014. okt. 24. 22:57
 12/13 A kérdező kommentje:
*nem idegesen hanem idegen akart lenni :D
2014. okt. 24. 22:58
 13/13 anonim ***** válasza:

"és alig bír bent dolgozni satöbbi."" rossz kártyát vitt"stb


Ilyenek a férfiak,na. Minden ünnepet elfelejtenek, és utána még ápolhatjuk is őket, mert el akarnak veszni.

:D

2014. okt. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!