Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyjam a barátnőmet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam a barátnőmet, ha egy sokkal szebb lánynál van esélyem?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tegyek. 3,5 éve van barátnőm, jól kijöttünk, már esküvőt terveztük. Viszont néhány hónapja megismertem egy lányt, aki megbolondított. Szégyenlem magam, eleinte azt gondoltam, csak fellángolás. De megismertem, és a belső értékei még jobban megfogtak mint a szépsége. Nem tudok ellene tenni. Lenne nála esélyem, mondta ő is, hogy még ilyet soha nem érzett senki iránt. Múlt héten majdnem megcsókoltam, mert egy filmbéli jelenetnek tekinthetően épp ő jött ki én meg mentem be a lépcsőházban. Elvörösödött, aztán sírt egy kicsit, h neki nincs szíve, az egész kapcsolathoz a barátnőm miatt, mert h annyira sajnálja. Aztán nem bírtam tovább, elkaptam és

erőszakkal csókoltam meg, ő pedig pár mp-ig tiltakozott, aztán már nem állt ellen, magához szorított és ..áh

emberek, még ilyen vonzalmat életemben nem éreztem, pedig voltak már nők az életemben. Ja és még szűz. Szinte remegett mindene, ahogy csókoltam és olyan zavarban volt, éreztem, hogy elgyengül, szinte a karjaimmal tartottam, a szíve is olyan hevesen vert. Szívem szerint...értitek.

Később fb-n elmondta, hogy még ilyet egy pasinál sem érzett, meg h nem véletlenül szűz még, meg h úgy érzi mindig ezaz érzés hiányzott neki. Tehát egy becsületes lány, ezt biztosan tudom, és az ártatlansága még vonzóbbá teszi. 19 éves.


Tehát lassan kezdek megőrülni. Mert a történethez hozzá megy még annyi, hogy irtóra furdal a lelki ismeret. Ha a barátnőmet elhagyom, bele fog halni. És sajnálom szegényt. Pláne, h eza lány akivel megcsaltam (sajnos) teljesen más, mint ő, mindenki gyönyörűnek tartja, ezt a barátnőm is tudja. Teljesen lerombolnám az önbizalmát.


Mit tegyek? Ha nem tudom kiverni a fejemből azt a lányt?

Úgy érzem, nem létezik jó döntés.

24F


2014. okt. 24. 14:58
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem fog belehalni...lehet hogy sirdogál majd, lehet hogy szomorkodni fog..biztos idő is kell neki majd hogy talpra álljon...de hosszútávon így lesz a legjobb, ha szeretsz valakit akkor ilyet nem érzel más iránt. Ha csak szexuális vonzalomról lenne szó a másik lány iránt nem ezt írnám, de ez már több annál. Inkább most tedd meg, most hagyd el mint 5 év múlva, úgy hogy már mondjuk van 2 gyereketek...
2014. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
Hogy lehet, hogy kapcsolatban vagytok (kérdező meg az egyik válaszadó), és mégis akar veletek lenni lyen nagyon szép lány. Én évek óta egyedül vagyok, és rohadtul senki nem szeretne velem lenni.
2014. okt. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
70%

Tudod kedves kérdező, csak azért mert a 19 éves is öregszik, aztán őt is lecseréled, és egyszer csak azon fogod kapni magad, hogy mint az ujjam oly egyedül vagy-pedig tnger ember vesz körül a pénzed miatt. Aztán jobb esetben csak sirdogálni fogsz csendes magányodban, rosszabb esetben állandó látógatója leszel a pszichiátriának, ahol hol egy öngyilkossági kisérletért fogsz bekerülni, hogy depresszióval.


Ismertem ilyen fazont-ő is ezt lépte meg. Ma inkább már a saját f.rkát vágná le, sem hogy az illető "19 éveshez" hozzányúlt volna. Mert minden olyat elvesztett ami önmaga számára igazán fontos volt. Többek között az egyik olyan embert akit mindennél jobban szeretett.


Szóval mikor a te esetedhez hasonlót olvasok, mindig eszembe jut ez a férfi.Meg a nyomorult élete, mert olyan boldogtalan lett-amibe belebetegedett. A 19 éveske meg lett egy pénzéhes igazi szipirtgyó, aki szó szerint kizsigerelte és ott cseszte át a fejét, ahol csak tudta.

2014. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát vagy a barátnődet dobod vagy az új csajjal nem találkozol többet. Legyél önző vagy neked fáj (meg az új csajnak) vagy a barátnődnek. Ha dobod a barátnőd csak 1 ember sérül. Egyébként ha elveszed akkor meg ki garantálja hogy nem mész tovább az új csajnál később? Mindig tépelődni fogsz és nem leszel boldog amitől a barátnőd se lesz boldog.
2014. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Tudom, aki nem lát a szívembe nem fogja elhinni. Kerülni akartam a dolgot. Erre a véletlenek köszönhetően mindig összfutottam vele. És amikor aza csók történt. Szinte remegett mindenem mint még soha, és neki is. Nem bírtam leállni. Olyan vonzalmat keltett bennem. Pedig volt már jó nő az életemben, nem egy. Pedig van rajta pici felesleg is, aza fura, h még az is vonz, kívánom mindenestül.
2014. okt. 24. 15:12
 16/40 anonim ***** válasza:
75%
szipirtyó
2014. okt. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
15 Az általam emlitett pasi, a 19 éves mellől ezerrel vissza akart térni a kiindulóponthoz, évekig ostromolta a volt nőt-csak hogy hozzá már nem volt visszaútja.
2014. okt. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el.. ha ilyet csinálsz a mostani barátnőddel, nem is szeretted igazán..
2014. okt. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

Nem , nem vagyok gazdag. Sőt, a lány sokkal jobb anyagi helyzetben él, mint én. Nem hinném, hogy pont az én pénzem kéne neki. Pláne, hogy lehetett volna már jóval gazdagabb barátja, mégsem húzta vele sokáig.

Tudom, hogy nem marad örökre 19. Egyébként már régebb óta ismerem, nem néhány hónapja, hanem kb 2 éve, csak eddig köszönő viszonyban voltunk, néhány hónapja beszélgetünk.

2014. okt. 24. 15:18
 20/40 A kérdező kommentje:
Mindig is tetszett, csak úgy gondoltam, úgysem lenne esélyem egy ilyen lánynál.
2014. okt. 24. 15:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!