Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyjam a barátnőmet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam a barátnőmet, ha egy sokkal szebb lánynál van esélyem?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tegyek. 3,5 éve van barátnőm, jól kijöttünk, már esküvőt terveztük. Viszont néhány hónapja megismertem egy lányt, aki megbolondított. Szégyenlem magam, eleinte azt gondoltam, csak fellángolás. De megismertem, és a belső értékei még jobban megfogtak mint a szépsége. Nem tudok ellene tenni. Lenne nála esélyem, mondta ő is, hogy még ilyet soha nem érzett senki iránt. Múlt héten majdnem megcsókoltam, mert egy filmbéli jelenetnek tekinthetően épp ő jött ki én meg mentem be a lépcsőházban. Elvörösödött, aztán sírt egy kicsit, h neki nincs szíve, az egész kapcsolathoz a barátnőm miatt, mert h annyira sajnálja. Aztán nem bírtam tovább, elkaptam és

erőszakkal csókoltam meg, ő pedig pár mp-ig tiltakozott, aztán már nem állt ellen, magához szorított és ..áh

emberek, még ilyen vonzalmat életemben nem éreztem, pedig voltak már nők az életemben. Ja és még szűz. Szinte remegett mindene, ahogy csókoltam és olyan zavarban volt, éreztem, hogy elgyengül, szinte a karjaimmal tartottam, a szíve is olyan hevesen vert. Szívem szerint...értitek.

Később fb-n elmondta, hogy még ilyet egy pasinál sem érzett, meg h nem véletlenül szűz még, meg h úgy érzi mindig ezaz érzés hiányzott neki. Tehát egy becsületes lány, ezt biztosan tudom, és az ártatlansága még vonzóbbá teszi. 19 éves.


Tehát lassan kezdek megőrülni. Mert a történethez hozzá megy még annyi, hogy irtóra furdal a lelki ismeret. Ha a barátnőmet elhagyom, bele fog halni. És sajnálom szegényt. Pláne, h eza lány akivel megcsaltam (sajnos) teljesen más, mint ő, mindenki gyönyörűnek tartja, ezt a barátnőm is tudja. Teljesen lerombolnám az önbizalmát.


Mit tegyek? Ha nem tudom kiverni a fejemből azt a lányt?

Úgy érzem, nem létezik jó döntés.

24F


2014. okt. 24. 14:58
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
ez nem a te napod drága:DD
2014. okt. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Kedves 13-as, arról nem a lány tehet, hogy a pasi rágerjedt. Az a pasas ígyis-úgyis megbolondult volna, ha nem a 19 éves lány miatt, akkor a boldogtalan kapcsolata miatt.
2014. okt. 24. 15:22
 23/40 anonim ***** válasza:
95%

Remélem szakítassz a barátnőddel, mert ha nem, még undorítóbb vagy mint hittem.

Nem csak hazugságban fogod megnyomorítani a jövőjét, de esélyt sem adnál neki a boldog életre.

Szeretnéd mástól elvenni a boldogságát...örökre?

2014. okt. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

"egy sokkal szebb lánynál van esélyem"


Az igen. Hagyd el inkabb szegeny lanyt, talal nalad jobbat, ne fecserelje rad az idejet inkabb.

2014. okt. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
ha már ez megfordult a fejedben hogy egy szeb csajárt elhagynád akkor ojan mindegy ugyse szereted hagyd el jobb lesz mindenkinek a végén ugyis csak megcsalod
2014. okt. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Igen, bevallom. Nem tudok ellene tenni. Csak annyira sajnálom szegény barátnőmet, sok mindent megéltem vele. Ne higyjétek már, h nekem olyan k.va jó. Szenvedek én is keményen.
2014. okt. 24. 15:34
 27/40 anonim ***** válasza:
59%
persze persze mindenki ezt mondja a tömeggyilkosnak is lelkiismeret fulldalása van a tette előtt
2014. okt. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
81%
Mindjart megsajnallak, kedves kerdezo...
2014. okt. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Igen hagyd el, én még csak meg sem kövezlek érte, hogy megteszed és nem azért mert férfitársak vagyunk, hanem a következő miatt: Ilyen szenvedélyes egymásra találás mint amit fentebb leírtál ritka az életben, jó eséllyel akár az igazit is megtalálhatjátok egymásban! Semmi értelme csak sajnálatból a jelenlegivel maradni, később elvenni aztán szép lassan megmérgezné az életetek, hogy nem tetted meg akkor azt amit a szíved diktált. Rettenetes lesz a jelenlegi barátnődnek ha elhagyod és neked sem lesz felhőtlen, de nincs értelme úgy együtt maradnotok, hogy te közben másba szerettél bele, ez sem neked, sem neki nem lehet jó.

27F

2014. okt. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Muszàj lesz szakítanod, ezt nõkènt mondom.
2014. okt. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!