Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom 3 év után bevallotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 3 év után bevallotta, hogy egy másik lány érdekli. Kiakadtam, ő pedig sír. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. A barátom ma bevallotta, hogy el kezdte érdekelni egy másik lány, és hogy nem akar nekem hazudni, mert nem azt érdemlem. Elmondta, hogy mindez csak most kezdődött, de nem tud nekem hazudni. Elmondta, hogy akárhogy akar, nem tud ellene tenni, és nagyon fáj neki is, hogy fájdalmat okoz, de szeretne őszinte lenni. Elmondta, hogy ki aza lány, ismerem én is, egy csinos, jól nevelt lányról van szó. Én kiakadtam, elkezdtem zokogni, és ő is sír. Tudom, hogy fura de hiszek neki. Sosem tudott hazudni :( Mit tegyek? Nem tudom van-e még esélyünk. Úgy érzem ebbe belehalok.
2014. okt. 24. 22:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdezd meg, hogy mi legyen.

Az, hogy bejön neki valaki más az egy természetes érzés, nem tud ellene semmit tenni. Viszont azzal hogy ilyen őszinte volt, két dologra utalhat.

1. szakítani akar veled, mert megy az ösztönei után.

2. Őszinte volt veled, mert szeret, és próbál ellene tenni, nem akarja hogy ez tönkretegye a kapcsolatotokat. Ha így van akkor nincs semmi gond, ezt le lehet győzni, idővel múlik is, és amúgy is csak egy felszínes érzés, minden erős belső vonzalom nélkül. (Ami teirántad viszont megvan.) Beszéld ezt meg vele, de ha mindketten úgy akarjátok és tesztek érte akkor nem lesz ebből semmi gond. :)

2014. okt. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Rendes srácot fogtál ki nagyon, ez szép volt tőle, h nem sunyin megcsalt, s utána mondta el ezt, ha egyáltalán semmi nem történt. Szóval én adnék neki egy esélyt, ha le akarja küzdeni, csak az a baj, h benned meg ez örökre megmarad, szóval nehéz ügy talán, bár én nem értek ehhez nagyon.
2014. okt. 25. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!