Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elszúrtam. Mit tudnék még tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam. Mit tudnék még tenni?

Figyelt kérdés

Ezt is nehezen írom le... tükrözi a bénaságom...

Életemben a legelső volt aki adott volna egy esélyt nekem, de megelőztek, nagyon csúnyán... El akartam hívni moziba egy napon, és pont az nap a suliba ahova jár, az osztálytársa virágot adott neki és elmondta hogy szereti. Én rá voltam készülve hogy elhívom, meg végre egy lány, aki nem a külsőt nézi csak, hanem a belsőt, és még gyönyörű is... Aztán pont el akartam hívni, és előtte mondta, hogy van egy hódolója, így kedvem sem volt elhívni, nagyon rosszul éreztem magam.. pár nappal rá, összevesztem vele, féltékeny voltam nagyon... Másnap kibékültem vele, elmondtam hogy szeretem nagyon, és ez volt a válasza, ami konkrétan egy kérdés: Miért nem mondtad ezt előbb? A karomat levágnám hogy visszamenjek az időben és hogy elmondjam... nagyon nagyon béna vagyok... Nem rosszatakarásból, de több hátránya is van egy osztálytárskapcsolatnak, nem?

A barátaim véleményei megoszlanak: Lekéstem, küzdjek, nem mondta volna hogy mondjam előbb ha nem szeretne stb stb... Életemben az első lány lett volna..

Kérlek szépen titeket hogy adjatok normális választ, köszönöm.

14/F


2014. okt. 25. 19:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Most is beszélek vele, és képeket küldd magáról. Én dícsérem, azt mondja hogy nagyon édes vagyok, meg hogy ohh:3

De a másik fiúnak is ezt mondja szerintem ha bókol neki... :/ két hím verseng a nőstényért, de én szeretem is... igaz ahogy az egyik kommentelő mondta, lejobb öröm a káröröm, szerintem nagyon hosszú kapcsolat nem lesz az osztálytárskapcsolatból... meglátjuk. Már moziba elhívtam azt mondta jön, össze vagyok zavarodva...:/

2014. okt. 25. 20:16
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy olyan nagy lemaradásban:) Még dönthet melletted:)

Másrészről ha már "beleélte magát" a másik fiúval való kapcsolatba, lehet, hogy mégis elment a hajó...

De ennek azért kicsi az esélye.

Szerintem ne add fel, légy pozitív, és tudasd is vele, hogy te még nem zártad le ezt az ügyet, és fontos neked - persze ha végül a másik mellett döntene, fogadd el.

2014. okt. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. okt. 25. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!