Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy csak kihasznál? 18/l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy csak kihasznál? 18/l

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt... A volt barátnőjével nyáron szakított. Nagy volt a szerelem, de a csaj megcsalta, és már mással van. A csajról azt mondta, hogy utálja, és letiltotta mindenhonnan. Én amint a barátnője lettem, rögtön kitette facebookra, kicsit olyan érzésem volt, hogy dicsekedni akar velem, mintha meg akarná mutatni, hogy neki is van valakije.... Mert ez a tempó nekem nagyon gyors volt.


Valamelyik nap rákérdeztem, és kértem hogy mondja meg teljesen őszintén, hogy kinél érzett erősebb szerelmet, velem vagy a volt barátnőjével... Hát egy kicsit más válaszra számítottam. :) Azt mondta, hogy a volt barátnője volt az első nagy szerelme neki (amúgy 1 évig voltak együtt) és így iránta erősebb volt az érzés, nyilván.... Bánja, hogy nem én voltam neki az első (???), mert én sokkal értékesebb ember vagyok nála. Ja és, szerinte, idővel biztosan erősödni fog még a mi szerelmünk is.


Hát ennél a válasznál elhültem. Szerintem hiába próbálja gyűlölni a lányt, valahol a szíve mélyén még mindig szereti, nem felejtette el, és talán, ha a csaj vissza akarná csalogatni magához, vissza is menne. Szerintem, én sose leszek olyan jó a szemében, mint az a lány. Legalábbis ezután a válasz után biztos nem.


Mi a véleményetek? Kihasznál?


2014. okt. 26. 08:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Olyan buta vagy hogy ahhhj. Értsd már meg hogy nem veled akar kicseszni, ne gondolkozz már helyette is!
2014. okt. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

akinél nem lehetek első, az hagyjon engem békén. Nem 50 éves egyedülálló nő vagyok, hogy ne találjak a helyébe másikat. :)


Amúgy aki lehülyézett engem, kíváncsi vagyok hogy nekik hogy esne, ha a barátnőjük/barátjuk bejelentené, hogy jobban szerette a volt nőjét/pasiját, mint most téged. :)

2014. okt. 26. 09:31
 13/17 anonim ***** válasza:

Nézd, engem soha nem érdekelt, hogy a párom az exeit szerette-e jobban, vagy engem! Ugyanis velem van 21 éve, ez azért gondolom, jelent valamit... ha nem szeretne, nem velem lenne, ennyi...

Pedig az elődöm szintén egy másik pasi miatt dobta a páromat, tehát a pakliban elvileg benne van...


Azt tudom, ha egyszer elveszíteném, soha nem tudnék mást ennyire szeretni... Így remélem, majd ha itt az ideje, én megyek előbb... vagy pedig nagyon öreg leszek addigra...


De ha mégis erre hamarabb sor kerülne, nem hiszem, hogy belevágnék újabb párkapcsolatba...

Ha mégis, akkor úgy, hogy az a férfi is tudná, hogy soha nem lehet első a szívemben, de igen, van neki ott hely.


Van, aki képes ezt elfogadni, van, aki nem.


Még fiatal vagy, ahogy ő is... ha ez zavar téged, akkor lépj ki... De így megtagadod tőle (és magadtól) a lehetőséget, hogy idővel irántad is így érezzen! Csak egy évet voltak együtt, ez nem egy élet, tovább fog lépni, csak idő kell neki hozzá..


És gondolom, úgy volt vele, hogy egyedül tovább tartana, de veled könnyebb.... most nagy eséllyel csak erre kellesz neki, később meg ki tudja...?

2014. okt. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mai világban miért nem értékelik az őszinteséget? Az jobb lenne ha azt mondta volna, hogy te vagy a mindene, téged úgy kíván, mint szalonnát a paraszt.... Kellesz neki, mint disznónak a moslék...

Jobb lenne hazugságban élni? Jó lenne a kapcsolatot hazugságra építeni? ÉRTÉKELD, HOGY ŐSZINTE VOLT VELED!

2014. okt. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#18 Én például nem kérdeznék ilyen hülyeségeket a páromtól, mert érzelmek összehasonlításának nincs ertelme.

Nyilvánvalóan még nincs túl az előzőn, tehát túl gyors volt a tempó. Egy szerelmen nem teszi túl magát az ember néhány nap alatt. Ha ezt nem vagy képes megérteni, akkor jobb lesz szakítani.

Egyébként a stílusod alapján nem lehet könnyű együtt élni veled, úgyhogy becsüld meg azokat akik elviselnek, mert még lehetsz egy magányos 50 éves vénlány.

2014. okt. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Töröltek néhány kommentet, az előző hozzászólásom a kerdezőnek szólt.
2014. okt. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Minden megnyilvánulásodról süt, hogy egyszerűen bebeszéled magadnak a hülyeségeidet.

Ez nem is érdemel több szót, mondhat itt akárki akármit, mint ha egy lónak imádkoznánk.

2014. okt. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!