Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a barátnőtök így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátnőtök így vásárolna és külföldre is eljárna ezért?

Figyelt kérdés

Nem a ti pénzeteken.

Azért érdekel, mert én vagyok a lány és tisztában vagyok azzal, hogy rengeteg ruhám, cipőm és kiegészítőm van. Néhányan hülyének néznek a vásárlási szokásaim miatt, amik a következők:

-Az itteni boltok kollekcióiból megveszem, amik tetszenek.

-Ezután rendelek külföldi boltokból, internetes áruházakból. Ha nem szállítanak Mo.-ra (ami gyakori), akkor Angliába, az egyik rokonom címére mennek a dolgaim és Ő küldi tovább nekem.

-Szünetekben, hosszú hétvégéken pedig elutazok külföldre, 'bevásárlókörútra' valamelyik fővárosba.

De ha nincsenek erre napjaim, vagy nem akarok hiányozni a suliból, akkor elég Bécs is.



2014. okt. 26. 14:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
53%
Mi vagy te 16 évesen?! Multimilliomos?
2014. okt. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ez égő. Ha valamily nemes ügy érdekében munkálkodna ily fáradtságosan, rákos beteg gyerekeknek festene a kórház falára, idősekotthonában segédkezne oké, de, hogy csak saját magára, mindig....gáz. Ha csinálnám se reklámoznám.
2014. okt. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Attól függ, kinek mi az "ezerszer értelmesebb dolog".

Ha eljövünk a barátnőimmel valahová, akkor nem csak a boltokban és a hotelszobákban vagyunk, hanem elmegyünk bulizni, koncertekre, mint pl. most is.

Ha otthon vagyok Pesten, akkor sem ennyiből áll a napom, hogy suli-boltok-otthon. Szinte alig vagyok otthon, a házban, mert mindig van valamilyen programom.


Imádom, hogy attól, mert van pénze a családomnak és nem sajnálják tőlem, rögtön elkényeztetett vagyok kikiáltva.

2014. okt. 26. 15:22
 14/23 anonim ***** válasza:
Jó akkor megtudtuk, hogy érdekelnek a bulik meg a ruhák. Hát még mindig baromira negatív a véleményem.
2014. okt. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Bizony, de elképzelhető, hogy ez nem lesz mindig így.
2014. okt. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Mert más nem is érdekelhet, csak az, amit leírtam, nem igaz? :)
2014. okt. 26. 15:32
 17/23 anonim ***** válasza:
Mi csak az alapján tudunk megítélni amit leírsz. Jelenleg ott tartunk, hogy adott egy pesti, pénzzel vastagon kitömött, boltkóros, pláza és particica.
2014. okt. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ne törődj az irigyekkel. Én is jómódú családból származom és sokat bántottak ezért, én voltam a "köcsög gazdag zsidó". De lesz*rom, mert nekem jó életem lesz. Viszont arra törekedj, hogy minél hamarabb a saját pénzedből élj, hogy ne mondhassák azt, hogy szüleid pénzéből könnyű így élni. Tanulj keményen, tanulj tovább egy neves egyetemen, a legjobb lenne nyugaton és utána büszke lehetsz magadra, hogy te is letettél valamit az asztalra! Én egy Ferrárival szeretnék visszamenni 10 éves érettségi találkozóra és ezért teszek is.
2014. okt. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Kedves Lilla!


Tudod most nagyon rossz oldalról próbálsz arra a bizonyos lóra felülni!

A pasiknak ettől nem leszel szimpatikusabb, és nem fognak jobban "imádni". Sőt elárulom neked, ezekkel a dolgokkal csak megrémíted őket. :) Mondom ezt elég tapasztalt nőként.

Ezek alapján azt fogják rólad gondolni amiket eddig leírtak! Hogy anyagias vagy és csak ezek a felszínes dolgok a fontosak neked. És te erre még ráteszel egy lapáttal!

Semmi baj nincs azzal, hogy jómódú a családod! Segítsenek is téged ameddig megtehetik.

De tudod legyél inkább arra büszke amiért te küzdöttél, és te dolgoztál meg az életed során!

Csak egy jó tanács :)


27/N

2014. okt. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

De hol kértem én olyan, hogy kezdjetek el ítélkezni?



Nem is azért szeretek vásárolni, hogy a fiúknak, férfiaknak ezáltal imponáljak. Tudom, hogy a legtöbb fiú nem szeret vásárolni, csak néhány kivétel van.

Egyszerűen csak jó időtöltésnek tartjuk a barátnőimmel.

Szerencsére az ismerőseim, barátaim, barátnőim nem ezt gondolják rólam, mert nem ott tartanak, hogy aki jól él, az azonnal egy elkényeztetett semmirekellő.

Persze, van pár ember, aki nem szeret, de szerintem ők akkor is utálnának, ha egy 2 szobás lakásban élnék és semmim nem lenne.

2014. okt. 26. 15:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!