Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a barátnőtök így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátnőtök így vásárolna és külföldre is eljárna ezért?

Figyelt kérdés

Nem a ti pénzeteken.

Azért érdekel, mert én vagyok a lány és tisztában vagyok azzal, hogy rengeteg ruhám, cipőm és kiegészítőm van. Néhányan hülyének néznek a vásárlási szokásaim miatt, amik a következők:

-Az itteni boltok kollekcióiból megveszem, amik tetszenek.

-Ezután rendelek külföldi boltokból, internetes áruházakból. Ha nem szállítanak Mo.-ra (ami gyakori), akkor Angliába, az egyik rokonom címére mennek a dolgaim és Ő küldi tovább nekem.

-Szünetekben, hosszú hétvégéken pedig elutazok külföldre, 'bevásárlókörútra' valamelyik fővárosba.

De ha nincsenek erre napjaim, vagy nem akarok hiányozni a suliból, akkor elég Bécs is.



2014. okt. 26. 14:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Bi lány vagyok és utálok vásárolni, szóval zavarna. Hasonló pasim volt már, nem sokáig. Én pont azért szoktam rendelni, mert nem kell elmenni érte. Néha persze muszáj, akkor nem csúcsidőben lemegyek boltba.
2014. okt. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ha mellette a barátodra jut időd,a családra is(bár ebben a korban leszarjátok őket),és a saját pénzedet(vagyis a szüleidét) szóród,amit ők adnak neked,hogy tessék lányom vegyél belőle ruhát,addig szerintem nincs baj.Lehet,hogy nem egy értelmes "hobbi" de amíg megengedheted magadnak,és örömet okoz,tedd.
2014. okt. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

szerintem nincs ezzel semmi gond, lehet hogy anyagilag rosszabbul álló fiúkat zavarná a dolog, de ez se biztos. Aki meg jobban áll, azt biztos nem zavarná, még lehet ő is költene rád.

ha most azért szólnak meg mert a szüleid pénzét költöd, biztosan találnak alapot a leszólásra akkor is, ha már a sajátod költöd. Bár érdekes amit írsz, 16 évesen több napos külföldi utak barátnőkkel, hotelekben, vásárlás céljával.

többnyire én is külföldre járok vásárolni (a nagyobb márkaválaszték miatt), de egy pasi előtt biztos nem hangoztatnám a kezdetekben.

2014. okt. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!