Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van erre?

Figyelt kérdés
Két hónapja megismertem egy pasit akivel azóta minden nap beszélek. Ismerkedésünk elején találkoztam vele, aztán egy jó ideig nem volt rá lehetőseg, viszont most hogy van igyekszik, hogy minél többet tudjunk találkozni. Én ez idő alatt eléggé megszerettem, de nem tudom hogyan tovább a korkülömbség miatt (14év). Ennyi korkülömbséggel lehet normális kapcsolatunk?

2014. okt. 29. 20:00
 1/6 A kérdező kommentje:
(mielőtt bárki belekötne ebbe, megjegyezném hogy nincs apakomplexusom)
2014. okt. 29. 20:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért az gyanús, hogy a konkrét életkorokat nem írod, csak a különbséget. Próbálod a válaszadókat úgy befolyásolni, hogy azt írják, ami neked tetszik. Ez így nem fair.
2014. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te 8, ő 22? Oké.
2014. okt. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha te 14 vagy, ő 28, akkor elég nagy a különbség (más életszakaszban vagytok).

Ha te 22 vagy, ő 36, azt reálisnak tartom.

Ha te 36, ő 50, azt is el tudom képzelni.

2014. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
16-30ról van szó csak hogy fair legyen, és nem sorolom magam azok közé akik ennyi idősen azt állítják hogy érettebbek mint a többi korabeli... de ennek ellenére nagyon jól megvagyunk
2014. okt. 29. 20:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez gyerek-felnőtt felállás. Nem oké.
2014. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!