Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem költ rám. Jogos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem költ rám. Jogos ez, egy majdnem 1 éves kapcsolatban amikor megtehetné? én van, amikor mondtam neki, nem tudok magamnak egy telot sem feltölteni, ő meg másnap közli, hogy venni akar magának egyet 20 ezerért.

Figyelt kérdés
én nem a pénz miatt vagyok vele, de ez nem durva?
2010. jan. 26. 08:48
1 2
 11/17 kolosszus22 ***** válasza:
67%

Jól teszi, én sem költenék rád.

23/F

2010. jan. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%

Gratulálok annak a nagyokosnak, aki a kérdésből levezette, hogy ez a srác, aki nem ad a nem tudjuk mióta meglévő barátnőjének a nem tudom mennyire jó kapcsolatában nem tudjuk hány évesen nem tudjuk milyen önálló keresetből mobilra pénzt az majd biztos szar férj és apa lesz.


Örülj neki, hogy titeket felvet a pénz és azzal fejezhetitek ki az egymás iránti szeretetet, hogy felváltva töltögetitek a mobilokat de nem mindenkinél működik ez így pláne ha már túlesik egy-két csalódáson.

2010. jan. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem, ha megteheti, és nagyon jómódú, akkor igazán lehetne annyi figyelmesség benne, h feltölti a telód. Te meg cserébe főzöl neki valami finomat, vagy megsütöd kedvenc sütijét. Persze az sem mindegy, h hány évesek vagytok, a párod saját maga keresi a pénzét-e vagy sem!! gondolkozz el ezen.

Én egyszer azért szakítottam egy fiúval, mert folyamataosan én álltam az ő cehhét is, sosem hívott meg semmire... na ez a gáz... mellékesen az összes pénzét idióta ruhákra költötte... na ez tényleg nagyon kellemetlne volt.


22L

2010. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

hát hallod. 20 ezerért egy teló nem vmi sok. ha télleg felvetné a pénz, akkor nem 20ezerért venne telót. én lány vagyok ugyan, de ha csak 20 ezres telóra telne énsem tartanám el a csajom, ha fiú lennék.

sztem annyi van, h magára ennyi telik, és rád már nem jut. és azért h neked feltöltse a mobilod nem akar kevesebbért telót venni.

sztem ez nem durva egyáltalán. ilyenen nemkéne h felháborodj, mert szörnyen anyagiasnak tűnsz.

2010. jan. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

lesülne a bőr a képemről a helyedben...

nincs pénzed,menj el szépen dolgozni...

vagy ha pasitol akarsz pénzt,akkor állj ki a sarokra...

de hogy ő költsön rád...majd ha a felesége leszel,és otthon babázol,ugy oké...de amugymeg keresd meg szépen a magadravalót...

22/L

2010. jan. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

tényleg nem sokat árultál el a körülményekről. én nem szeretem ha egy pasi sokat költ rám, ha nagyobb dologról van szó, akkor inkább kölcsön kérek és megadom neki, bár sok szempontból meg úgymond egy kasszán vagyunk. de például ha moziba visz vagy színházba, akkor elmegy dolgozni 1-2 hétvégét és megkeresi rá a pénzt, amit én is szívesen megtennék, de nagyon sokat tanulok, és nekem sajnos nem fér bele, és ő ezt megérti, soha nem kért ilyesmit rajtam számon.

valahogy finoman meg kéne beszélni vele, hogy te néha nagyon meg vagy szorulva és jól esne ha legalább kölcsön adna ilyenkor. bár ilyesmiben nem sok tapasztalatom van, nálunk ez alap volt.

(én 19/L párom 18/F)

2010. jan. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

csak eddig az összes barátomtól kaptam mindig bármit, amire szükségem volt, ő az első, akitől nem!!!!semmit!!!!csak karácsonyra meg ilyenek.

és igenis jól áll anyagilag, csak letagadja

és 20 ezerért csak azért vesz telót, hogy eladja 50-ért, mindenből pénzt csinál, nekem meg a rezsimre sincs.és a házasságról beszélgetünk...meg a gyerekválallásról...

2010. jan. 27. 08:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!