Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Help. Adjatok tanácsot. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help. Adjatok tanácsot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

ha a barátom más lányokat szebbnek tart?

akkor nem is szerelmes belém... nem?


2014. okt. 30. 22:51
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:
100%

attól még lehet

csak igen nagy paraszt a lelkem

2014. okt. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ő mondta, hogy "A gizi sokkal szebb nálad"? mert ha nem akkor valószínűleg csak te képzeled ezt...
2014. okt. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól még lehet beléd szerelmes. Főleg ha ezt még a tudtodra is adja akkor nem kell tartanod tőle hogy nem szerelmes beléd. Csak tényleg paraszt. Nem szokott csesztetni az alakod miatt vagy hogy menj el futni vagy ilyesmi?
2014. okt. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A másik hogy mióta vagytok együtt? Régóta?
2014. okt. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem régóta vagyunk együtt és nem szokott, csesztetni az alakom miatt, csak mutogatja, h ez ilyen szép, az, és eddig is önbizalom hiányos voltam, habár már kezdtem helyre rázódni, erre most megint olyan rosszul érzem magam miatta, és nem képes felfogni..
2014. okt. 30. 23:12
 6/12 anonim ***** válasza:

Éretlen. Volt egy ilyen pasim.

Szerintem jobbat érdemelnél.

2014. okt. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ejj.. :/ Ha friss a kapcsolat és mégis ezt csinálja az gáz..

Én bevallom szoktam a páromnak így több mint egy év után néha megjegyezni hogy ennek milyen jó az alakja de leginkább csak ösztönzésnek szánom és ő is nagyon utálja de én szeretem őt és ő is engem. Viszont az elején eszembe sem jutott volna, azt nem csinálhatja másért csak bunkóságból vagy nem érzi jól magád veled és féltékeny a külvilágra. akárhogy is van, beszélj vele erről. őszintén. 19/f

2014. okt. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja és végül de nem utolsó sorban hány évesek vagytok?
2014. okt. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
17 és 20
2014. okt. 30. 23:27
 10/12 anonim ***** válasza:
És ki melyik?
2014. okt. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!