Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nincs fent,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nincs fent, a barátnőm a facebook-on hétfő óta?

Figyelt kérdés
Szombaton jöttünk össze a barátnőmmel,itt volt nálam.A barátnőm előbb ki mondta,nekem hogy szeret engem,és át ölelt,én meg csókoltam,és örült neki.Én ki szívtam a nyakát,a barátnőm azt mondta le tépi a farkam és meg szorította,én meg oda nyúltam neki de csak ruhán keresztül,csináltuk.Nagyon jól éreztük magunkat együtt.Vasárnap beszéltünk facebook-on mondtuk egymásnak szeresük egymást,és hiányzunk egymásnak,és várjuk a következő napot mikkor újra együtt lehetünk,és szíveket küldtünk egymásnak.És kapcsolatot ki raktuk a facebook-on.Hétfő óta nem beszéltünk,de szerdán látta amit írtam neki,rá írtam a barátnőmre szia cica ö azt írta szia meg kérdeztem hogyhogy nem voltál fent 2 napig a facebook-on láttam el olvasta de nem írt vissza és ki is lépet facebook-rol és ma se volt fent.Lehet én gondolok csak rosszra,lehet nem ér rá,amúgy barátnőm anyját se láttam fent facebook-on Vasárnap óta,de volt már ilyen mikkor a barátnőm 2 napig nem volt fent facebook-on de akkor még nem jártunk.70km Távolság van köztünk.Itt a link ahogy szoktunk beszélgetni egymással facebook-on de itt még nem jártunk. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2014. okt. 30. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem uram ön biztos nagyon művelt...if you know what I mean
2014. okt. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Húúúh, nincs fent facebookon, nem tudok találkozót szervezni. Mi lesz velem!?. Nem a facebookról szól a kapcsolat értsd meg. Olyan fiatal vagy még, tippelhetek? 15 éves?. Fogd meg azt a gépet és kapcsold ki és menj át hozzá, vagy legalább "Telefonon" hívd fel. Ne legyél ennyire béna.
2014. okt. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neki nem a facebook az elsődleges kommunikációs csatornája. Nekem se volt mindig az.

Ha szeretnél vele beszélni és nincs fenn faceen hívd fel vagy írj neki sms-t.

2014. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fel se hívtad azóta?
2014. okt. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
eszükbe sem jut..sőt.fogadok nem is tudja a számát ezért fel sem tudja hívni,hisz nem ismer mást csak az fb-t...tipikus mai tini
2014. okt. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom fel hívni mert a telefonja nem jó :(
2014. okt. 30. 23:16
 7/7 anonim ***** válasza:
rá jött hogy egy pancser vagy azt inkább vissza se ír neked, menjél tanuljál inkább az való neked..
2014. okt. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!