Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratnom megcsalt. Ket ev...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom megcsalt. Ket ev utan es en csak 3 napja jottem ra arra hogy ez 4-5 honapja tortent. En megtudnek neki bocsatani, de felek hogy mar nem fogok benne bizni. Mindenkinek jar meg egy esely szerintem, nem? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Azert nem mondta el mert nem akar elvesziteni es nagyon megbanta. Mit kene csinaljak? Kerdezzem meg ha fontos neki a fiu vagy kit valaszt? Engem vagy a masikat? Segitsetek!
2014. okt. 30. 23:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen...
2014. okt. 30. 23:56
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Erre egy megoldás van.

Megvonod a vállad és elfelejted. akkor így lehet folytatni hisz azt akarod.


Máshogy felőröl.

2014. okt. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
58%
Ezt a mesét ugye nem veszed be? Nekem akármennyit könyöröghet a részeg csaj, akkor se rakom meg. Ha NEM jön be..... Ugye érted....
2014. okt. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!