Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm brutálisan sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm brutálisan sokat költ kozmetikumokra. Ez normális?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje élünk közös háztartásban és hó végére sosincs pénze. Pedig nem keres rosszul, nincsenek káros szenvedélyei. Viszont havi szinten úgy 40-50 ezret költ minden-féle szír-szarokra. A minap kezembe akadt valami testápoló féle cucc, kicsi-jellegtelen, semmi extra, de mikor megláttam a tubus alján az árát, majdnem lefordultam a wc-ről és a fürdőszobánk szartig van mindenféle kozmetikai szerekkel. Csak viszonyításképp: nekem van úgy negyed polcom, amin elfér tökéletesen mindenem, neki meg három teljes polca van dugig pakolva. Úgy isten igazából nem is zavarna, mert a rezsit, a kaját és a benzint is közösbe fizetjük, de hó végén már szinte semmi pénze és nem is tartalékol, nem spórol én meg egyedül kevésnek érzem magam ehhez.

Minden nő megőrül ezekért, vagy csak az én Kincsem viszi ezt túlzásba?



2014. nov. 1. 17:42
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
8.999 Ft én ennyit egy szombat este nem iszok el.
2014. nov. 1. 17:54
 12/33 anonim ***** válasza:
Majd ha lesz gyerkőc,akkor nem lesz havi több tízezre ilyenekre... Vagy...kitudja:) majd vesz fel hitelt.
2014. nov. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Igazad van, ez tényleg sok. És sok a havi 40-50 ezer is kozmetikumokra egy hónapban. Aki írta, hogy havi szinten 80 ezret költ ilyenekre, azért kíváncsi lennék, miből futja rá? Vagy az egész fizetésed erre költöd?

Kérdező, így tényleg nem lehet egyről a kettőre jutni. És hidd el, nem minden nő ilyen.

2014. nov. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

havi 40-50 ezer nagyon sok. hidd el, egy átlagos nő fele ennyit sem költ és attól még nem lesz igénytelen. én is imádom a kozmetikumokat és mindenféle sminkterméket, de vissza tudom fogni magam, hogy ne vegyem meg feleslegesen a 15. arckrémet is.


egyébként itt a fő probléma nem is az, hogy ennyit költ (lehet én is ennyit költenék, ha milliomos lennék), hanem hogy HÓ VÉGÉRE SOSINCS pénze. tökmindegy, mire költ, ha valaki minimálisan sem tud spórolni meg előre tervezni és mérlegelni, hogy mi a fontosabb, a huszadik szempillaspirál vagy mondjuk az, hogy legyen benzin a kocsiban, akkor azzal később nagy gondok lesznek.


szóval igen, a te kincsed kicsit túlzásba viszi ..

2014. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

14!

Pontosan erről van szó! Nagyon rátapintottál! Mert nem vagyunk milliomosak (sajnos). A magyar átlagnál egy picivel jobb a fizetésünk - teljes mértékben ugyanannyit keresünk - de egyszerűen nem tud egy rangsort felállítani, hogy mi a fontosabb. Most is én adtam neki annyi pénzt, hogy hazatudjon menni a szüleihez, nem arról van szó, hogy sajnálnám tőle azt a pár ezer ft-ot, mert soha nem volt ebből még vitánk, csak már unom, hogy minden rohadt hónap ugyanolyan, nyaralásról meg ne is beszéljünk, mert ha én márciusban nem foglalom el az utat és nem kezdjük a részleteket befizetni, akkor spontán a büdös életben nem mennénk nyaralni.

2014. nov. 1. 18:20
 16/33 anonim ***** válasza:
értelek. és próbáltál már vele erről beszélni?
2014. nov. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Persze... Minidig az a válasz, hogy ennyi neki jár, ezt megérdemli, miért fáj ez nekem, mert ő úgysem az én pénzemet költi erre és ő sem bas..ztat azzal, hogy cigizek és kávézok, mert ez ez is pazarlás... de én minden hónapban 20 ezret el is teszek. Szerintem ennyi nem sok, ha ő is ezt megtenné, akkor egy év alat már szép kis summa jönne össze és pár év után már valami komolyabbra is ellehetve szarni azt a pénzt.
2014. nov. 1. 18:30
 18/33 anonim ***** válasza:
Ó igen, a tipikus "nekem ez jár" mentalitás. Amúgy a cigit tényleg jó lenne letenni.
2014. nov. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Persze, én ezzel tisztában vagyok, hogy a mai világban luxus 2 naponta kiadni egy ezrest egy doboz cigire, nem is prédikálni akarok, de ezek szerint még ennek ellenére is jobban osztom be a pénzt.
2014. nov. 1. 18:38
 20/33 anonim ***** válasza:
Az sem mellékes, hogy mennyit keres, mennyi pénzből él ilyen nagy lábon. Azért az durva, hogy hó végére annyi pénze sem marad, hogy hazaútazzon. Tényleg sokat költ, azért a nők nagy része ennek a töredékét költi csak el. Nagyon a töredékét. El ne hidd, hogy minden nő ilyen, mint a te kincsed:)
2014. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!