Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm brutálisan sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm brutálisan sokat költ kozmetikumokra. Ez normális?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje élünk közös háztartásban és hó végére sosincs pénze. Pedig nem keres rosszul, nincsenek káros szenvedélyei. Viszont havi szinten úgy 40-50 ezret költ minden-féle szír-szarokra. A minap kezembe akadt valami testápoló féle cucc, kicsi-jellegtelen, semmi extra, de mikor megláttam a tubus alján az árát, majdnem lefordultam a wc-ről és a fürdőszobánk szartig van mindenféle kozmetikai szerekkel. Csak viszonyításképp: nekem van úgy negyed polcom, amin elfér tökéletesen mindenem, neki meg három teljes polca van dugig pakolva. Úgy isten igazából nem is zavarna, mert a rezsit, a kaját és a benzint is közösbe fizetjük, de hó végén már szinte semmi pénze és nem is tartalékol, nem spórol én meg egyedül kevésnek érzem magam ehhez.

Minden nő megőrül ezekért, vagy csak az én Kincsem viszi ezt túlzásba?



2014. nov. 1. 17:42
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
és ha felállítanátok valami olyasmi szabályt, hogy minden hónapban mindkettőtök betesz egy húszezrest (vagy többet/kevesebbet) a közösbe és abból költ, ami azon kívül marad? szóval keres x forintot, de mondjuk csak x-20000-ből gazdálkodhat?
2014. nov. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
35%
velem nem tenné meg :D de aki kicsimezik,meg megenged mindent,azt öröm lehet lehúzni nőként meg különösen.6xor ennyi költsön.
2014. nov. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
066Apollyon330 a kocsiajándékos kérdésnél is hoztad a formád, de igazad van:)))
2014. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Ja hozza...kiváncsi lennék az életben milyen ember...Szerintem önértékelési gondjai vannak...volt hozzá szerencsém pár üzi erejéig..
2014. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Nyilván nem minden nő ilyen. Nem tartom magam igénytelennek, de nekem spec. tökre elég egyszerre egy tusfürdő, dezodor, esetleg arctisztító, tonik és krém, testápoló. Még ha az ember minőségi termékeket is vesz ezekből, akkor sem jön ki havi 50 ezer forint.

Épp tegnap vettem 4 ezer forintért egy arckrémet, hát már amiatt is szívtam a fogam rendesen:D De normális, gyógyszertárban kaphatót szerettem volna, az meg sajna ennyibe kerül.

Emellett néhány alap sminkcuccom van, mert azért néha az sem árt:D


De van olyan barátnőm, akinek akkora sminkkészlete van, hogy szerintem a ruhásszekrényemben nem férnének el a cuccai. És persze nem a 300 forintos dm-es szemhéjpúdert veszi....

Őszintén szólva nem értem, hogy minek a 15. totál ugyanolyan színű szemhéjpúder, vagy a 35. típusú pirosító...


De persze mindenkinek vannak hülye szokásai, függőségei. Valakinek a cigi, valakinek a sminkcuccok, valakinek az elektronikai kütyük.

Szerintem maximum akkor tudsz eredményt elérni nála, ha te is lemondasz valamiről, amit hozzá hasonlóan szeretsz (pl. a cigarettáról).


Én a helyedben azt tenném, hogy leülnék vele még egyszer, és megmondanám, hogy azért idegesít a dolog, mert vele képzelem el a jövőm, a közös házat, családot, ahhoz pedig pénz kell. Fontos lenne, hogy mind a ketten rakjatok félre, mert egyedül nem fog összejönni a dolog.

Mondjuk felvetném, hogy mindketten rakjunk félre havi x ezret, a többit meg (nyilván a rezsi és egyebeken kívül) költse nyugodtan a kozmetikai szerekre. Vagy azt, hogy te a felére csökkented a cigikiadást, ő meg felére csökkenti a kozmetikai szerekre elcseszett pénzt.

2014. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

miket beszéltünk ?:$ visszakeresem nosztalgia:) sok üzenet van itt,csak kevés jó benne.


hehe.nincsenek önértékelési gondjaim,nem tudom ez mit takar,értékelem azt amit lehet,magamat! egyre jobban

2014. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Balfax :)
2014. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
naaaa neked nem volt olyan szép emlék? :( haha ez van névtelen,ez van..
2014. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Párod tipikusan az a nő lehet,aki minden sz@rt megvesz,amit a reklámokban lát.Én szépségszalonban dolgozom (tehát nekem kötelező is jól kinéznem),de ennyi pénzt kb fél év alatt költök magamra.És ebbe benne van a fodrász,kozmetikus és a szolárium.
2014. nov. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Nám váút cíp emlík :)
2014. nov. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!