Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm brutálisan sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm brutálisan sokat költ kozmetikumokra. Ez normális?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje élünk közös háztartásban és hó végére sosincs pénze. Pedig nem keres rosszul, nincsenek káros szenvedélyei. Viszont havi szinten úgy 40-50 ezret költ minden-féle szír-szarokra. A minap kezembe akadt valami testápoló féle cucc, kicsi-jellegtelen, semmi extra, de mikor megláttam a tubus alján az árát, majdnem lefordultam a wc-ről és a fürdőszobánk szartig van mindenféle kozmetikai szerekkel. Csak viszonyításképp: nekem van úgy negyed polcom, amin elfér tökéletesen mindenem, neki meg három teljes polca van dugig pakolva. Úgy isten igazából nem is zavarna, mert a rezsit, a kaját és a benzint is közösbe fizetjük, de hó végén már szinte semmi pénze és nem is tartalékol, nem spórol én meg egyedül kevésnek érzem magam ehhez.

Minden nő megőrül ezekért, vagy csak az én Kincsem viszi ezt túlzásba?



2014. nov. 1. 17:42
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

066Apollyon330!

Nem vág földhöz az a havi 5-10 ezer Ft, amit a barátnőmre költök mert nem kiadásként tekintek rá. Szerintem ennyi simán belefér, egy egészséges párkapcsolatba, ami ugye neked még soha nem volt (ezért sem csinálják meg veled). H a te ilyen zsidó vagy, az a te dolgod. Látom ismernek már itt, tehát a nyomoronc életed abból áll, hogy egész nap a gép előtt ülsz és olyan párkapcsolati tanácsokat adsz, amiről valójában fingod sincs. Szombat este te ráérsz az én problémáimmal foglalkozni? Hát van neked életed? Itt eljátszhatod a már sok mindent megélt, tapasztalt figurát, de az életben tudod hogy hívják a magadfajtát? VESZTESNEK!

2014. nov. 2. 11:39
 32/33 anonim ***** válasza:

Sztem nem gáz. Én is elköltök simán havi 40-50-et hogy jól nézzek ki, meg társadalmilag elfogadott legyek.

Férfiként nem kell a sok kozmetikai szer, de azért ha ki akarsz valahogy nézni egy 10-esbe még ez is benne van. Mondjuk beleszámítom a kozmetikust is, ahova sztem nem sok férfitársam jár.

Aztán persze a férfi ruhák átlagban sztem sokkal drágábbak mint a nőiek.

Arról nem is beszélve h nekünk nem elég h az arcunk szép legyen, de kell az izom is. A konditerem, meg az egészséges étkezés tök drága. Aztán kell még egy jó verda, mert anélkül nem vagy ember a legtöbb nő, haver, ismerős, rokon szemében. Ez van. Ha tehetné az ember úgy válogatná meg az ismerőseit, hogy ne a külseje alapján ítéljék meg, de sajna ez nem mindig jön össze. Addig meg marad a tendencia, hogy minél többet költ az ember külsőségekre, annál jobban kedvelik az emberek. A jó kapcsolatokon meg végső soron néha nyer az ember. Ez színtiszta üzlet.

2015. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
én évi 5.000,-et költök, de csúnya is vagyok :(
2015. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!