Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

A barátom megbántott, és nem tudom hogyan reagáljak erre. Elég friss a kapcsolatunk, nem szeretnék hisztizni, de meglehetősen meg vagyok bántódva. Mit csináljak, hogy érezze, hogy megbántott, de ne gondolja azt, hogy egy hisztis kis fruska vagyok? Mi ilyen esetben az érett viselkedés ?

21/L


2014. nov. 2. 13:24
 1/3 pocakkk ***** válasza:
Attól függ... mivel bántott meg?
2014. nov. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elején már megbántott,jól kezdődik.
2014. nov. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megváratott. Nem jött, én meg nem vártam rá tovább. Mikor odaért, akkor hívott hogy hol vagyok, de már nem voltam ott. Ne kis 20perces késésre gondoljatok, úgy volt, hogy részt vesz velem egy bulin, és hát nem jött...
2014. nov. 2. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!