Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeret még?

Figyelt kérdés

Nem volt a legjobb a kapcsolatunk, aztán a barátnőm azt mondta,hogy szerelmes egy másik fiúba és már nem tudja előlem titokban tartani.

A megcsalást megelőzvén én inkább kiszálltam ebből az amúgy sem működő kapcsolatból, de nem mondom,hogy hidegen hagyott a dolog mert nem.

A barátnőm viszont ragaszkodik hozzá,hogy legyünk barátok, és emiatt keres állandóan,hogy tartsuk a kapcsolatot,nem akar elveszíteni mert szeret mint barátot,és mint embert.

De nekem nem kell ex-barátnő mint barát,eleve nem hiszek a fiú-lány barátságban, nekem egy lány hiányzik az életemből, de nem az ex-barátnőm, már nem szeretem őt, de érdekesnek tartom,hogy ő ennyire erőlteti ezt a legyünk barátok dolgot.(szakítani sem akart)


2014. nov. 2. 22:43
 1/3 anonim válasza:
Vagy szeret ténleg,vagy csak jàtszani akar veled,esetleg nem jött neki össze az a "màsik fiúba vagyok szerelmes" kaland!!!
2014. nov. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts meg vele minden kapcsolatot. Abszolút megérdemli, és te is megérdemled a nyugalmat.
2014. nov. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az 1. válaszolónak igaza van:)

Nagyon jól tetted hogy kidobtad, mielött megcsal

Szerintem hagyd a pcsába ezek után, főleg hogy már nem szereted.:)

2014. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!