Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem elakarja fogadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem elakarja fogadni egy fővárosi állást. Én ez nem akarom, de nem hallgat rám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Budapest szomszédságában élünk elég nehéz anyagi körülmények között. Én kb. minimálbérért dolgozom a feleségem most térne vissza GYED-ről szóval jól jönne egy állás. Viszont ez a fővárosban lenne. Biztonságos környéken, viszont nem ismerném a kollégáit. Lehet,hogy majd rányomul valami fővárosi nyomorék. Mondtam neki, hogy nem engedem, hogy elfogadja de ezen kiakadt és azóta (pár napja) alig szól hozzám. Mit tegyek?


38/F

29/N



2014. nov. 3. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha nem szeret megtörténik. Sajnos ez manapság így van, inkább adj neki bizalmat. Én nem csalnám meg a barátom csak mert valaki mindent ígér nekem. L
2014. nov. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak a féltékenységed miatt nem engedni elég nagy önzőség, meg önbizalom hiányra és iránta érzett bizalom hiányát is jelenti. Szerintem ismerd meg a kollégáit.
2014. nov. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

hát annak ellenére, hogy főváros környékén laktok elég vidéki a gondolkodásod... "fővárosi nyomroék"?


rengeteg nő ingázik be Pestre és bátran állíthatom, a legtöbb nem csalja meg a férjét.. ha meg igen, annak sem az az oka, hogy a fővárosban dolgozik...


amit jó ha tudsz: a bizalmatlankodással csak rásegíted, hogy fontolgassa a megcsalást... legyél vele msotanában kedves, hiperszuper jó pasi, hogy újra belédbolonduljon, és ha rá is nyomul valaki, észre sem fogja venni!;)

2014. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kiskorú gyereked, és nem is a tulajdonod! Nincs jogod megtiltani, max kifejezheted a nemtetszésedet. Most tényleg jobb lenne nélkülözni? Miért nem bízol meg benne? Vagy magadban nem bízol? Igen, lesz aki rányomul. De ez nem jelenti azt, hogy a párod el is megy vele. Nem tarthatod búra alatt! Tudod mi lesz, ha így folytatod? Meg fog útálni, mert nélkülözni fogtok, és te akadályozod meg, hogy kicsit jobban éljetek!
2014. nov. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hanegy nyomorék elszedi tőled akkor annyitnis ért a.csaj... Ha meg lelép, mert nem törődsz vele, akkor meg is érdemled. Kb ez a két szabály.

Kell a pénz, vagy el tudodntartani? Ez meg a kérdés...)

2014. nov. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne válogassál, és ne próbáld őt visszafogni, beszabályozni, ez jutott, és főleg ne féltékenykedj, csak ha van rá okod; ne próbáld őt visszatartani, bebörtönözni, tudja ő a saját határait, hogyha szeret téged, nem fog összejönni mással, meg am is ott munka folyik, azért kapják a fizetést; meg am is hát ha rányomul nagyon erőteljesen, akkor szól a főnöknek.
2014. nov. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*az ez jutottat a távolságra értettem meg előtte is írtam vmit, azt is, ahol nem egyértelmű a munkára
2014. nov. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem biztos hogy nem tartana vissza egy pasi sem. Miért nem engeded? Miért nem bízol benne?

Lehet hogy rányomul, mert benne van a pakliban, de ha szeret, akkor nem fogja érdekelni.

Szerintem hagyd hogy ő döntsön, érted is teszi, meg a gyereketekért is! Magáért, ha egyedül lenne, lehet hogy nem hozna ekkora áldozatot!


Ergo...örülj hogy hozzád ment. Ha az én pasim lecsekkolná a kollégáimat stb, biztos hogy visszaküldeném anyucihoz és őt ellenőrizgesse!!


Gondolkodj ezen!!

2015. jan. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!