Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebben valami gyanus? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orsy070 kérdése:

Lehet ebben valami gyanus? ( tobbi lent)

Figyelt kérdés

a tortenetett probalom rovidem de a parommmal van egy kozos ismerosunk neki osztalytarsa volt egy kb egy eve eleg jobba lettunk mert a csajnak van egy kisfia akit a parom es en nagyon szeretunk. A lany meg egyedul nevelu a gyereket.Igy mi megprobaltunk segiteni neki amiben tudtunk.De egy nap hivtunk hogy hetvege es jojenek fel egy szombati nap hozzank ebedre es vacsira is. eddig szep itt jon a bokkeno

En szombat reggel felkelek elmegyek meloba.Mikor kijovok a parom mondja hogy voltak nalunk de csak a csaj volt kaveztak es azzal valamin ossze kaptak es csaj haza ment .Kicsit gyanus mert ra irtam es nem valaszolt tobbet nem jot ki a parom meg nem mondja el mi volt de valami biztos LEhet hogy a csaj vagodott vagy valamit akar a paromtol?? mert mar utalt ra hogy elkelene hagyam az en parom .Szerintem akar a gyereknek apat es latja hogy az en parom milyen jol elvan a gyerekkel es komolyan nagyon szeret mindet a kicsi.

Egesz nap ez jart a fejembe ha a paromnak felhozom kiborul rajta es ideges lesz gyanus hogy mert mert en nem allitom hogy megcsalt csak na szerintetek ??



2014. nov. 4. 15:53
 1/4 anonim válasza:
Azt megérzed ha megcsal, es biztosan szeret annyira hogy nem teszi ezt!
2014. nov. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az lenne a legnagyobb csavar hogyha kiderülne hogy a párod a gyerek apja. Tiszta Batárok közt. :D
2014. nov. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

en tudom hogy a parom nem csalt meg ebben biztos vagyok.

Szeritem a csaj probalkozott es a parom elkuldte de szeretnem tudni mi tortent es mi van remelem hetvegen megtudom mi is van mert eleg szar erzes.

2014. nov. 4. 16:01
 4/4 anonim válasza:
Ha van benne annyi tisztesség, akkor majd elmondja, de ha nem olyan, ami rad tartozik (azaz nincs közöd hozza, mondjuk össze kaptak azon hogy ő mennyire szeret téged a csaj meg őt) akkor ne várd hogy elmondja, csak kiállt a te igazadért!
2014. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!