Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezért ki lennétek akadva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezért ki lennétek akadva?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nem tudom mivan de azon pattog hogy nem adom oda neki a jelszavam(facebook) és rohadtul idegesítő mert ha megadom állandóan benne van és irkál helyettem.. most meg nem írok neki vissza és azzal fenyeget hogy letilt,utál ez mi már könyörgöm?

2014. nov. 5. 11:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Mindkettőtök érdekében, külön utakon kéne folytatnotok.


Hány évesek vagytok?

2014. nov. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Én 17 ő 16...de annyira gyerekes hogy már egyszerűen zavaró de nagyon 3éve vagyunk együtt egyszerűen az utóbbi 1 évben mintha megőrült volna nem tudom mi a fene van vele,az is baja ha bemegyek inni városba mert tuti nőzök,nem beszélhetek más csajjal konkrétan mintha a rabszolgája lennék...hihetetlen.
2014. nov. 5. 12:17
 13/21 A kérdező kommentje:
Elég nehéz természet...
2014. nov. 5. 12:20
 14/21 PearlDiver ***** válasza:

Tudod te mekkora házisárkány lesz ebből a lányból, ha már 16 évesen ilyen?

A saját érdekedben szakíts vele de gyorsan.

Megcsaltad azzal hogy megöleltél valakit... Pofám leszakad.....

2014. nov. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én egy rohadtul féltékeny típus vagyok. A barátom ölel meg más lányt és még én se hisztizek... Most szakíts ezzel az idiótával....
2014. nov. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Valóban rémes tud lenni az ilyen, de szerény véleményem szerint itt nem csak egy ölelésről volt szó. Te valami elsunnyogsz, kérdező. Vagy az ölélés volt "olyan", vagy előtte is volt valami gubanc, esetleg te is nagyon rosszul reagáltad le a dolgot.
2014. nov. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem sunnyogok el semmit :D,Igazából szerintem az hogy tetszett régen nekem az a lány akit megöleltem és akkor a mostani barátnőm elhagyott és azért mentem a hoz a csajhoz aki régen tetszett és lehet azért ilyen mert lelkiztünk és lehet azt hiszi hogy történt valami akkor köztünk.
2014. nov. 5. 14:08
 18/21 anonim ***** válasza:
Hogy élhetnek ilyen értelmi fogyatékosok ezen a bolygón... (téged is beleértve).
2014. nov. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Na odaadtam neki a jelszavam es mintha kicsereltek volna...teljesen normalid es aranyos
2014. nov. 5. 21:28
 20/21 PearlDiver ***** válasza:
Elindultál a papuccsá válás útján, barátom.
2014. nov. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!