Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt kellett hazudnom a baratno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt kellett hazudnom a baratnomnek hogy veszek egy autot. Amugy nincs ra penzem. Hogyan tudnek kikeveredni ebbol? Egyaltalan jogos elvaras egy auto?

Figyelt kérdés

25 eves vagyok, o 24. Nagyon korulmenyes az utazgatasunk, a fovarosbol vonatozunk haza Szeged melle minden heten tobb kilo csomaggal. Ami nekem nem gond, mar megszoktam.


Neki gazdagok a szulei de nem fogad el toluk semmif, amit nagyon becsulok benne. Viszont mivel a barati tarsasaga is gazdag, mindenkinek van kocsija. Foleg draga markak, Audi, BMW (ujabbak). Nem varja hogy ilyet vegyek, neki jo lenne egy 6 eves Golf is. Annyira lattam rajta mennyire bantja at egesz, meg feltem hogy szakit velem emiatt hogy azt hazudtam hogy venni fogok. Azota sokkal vidamabb es kedvesebb is velem. Minden sokkal jobb. Voltunk mar nezni tobb helyen is kocsikat, kuldozgeti a linkeket hogy melyiket vegyem meg. Mar mondta otthon hogy Karacsonyra autoval megyunk haza es a baratnoinek is eldicsekedett.


Nem gondoltam hogy ekkora zur lesz ebbol, azt hittem elfelejti a temat egy ido utan. Igazabol egy forintom sincs, nem meg ennyi. Felek hogy azert szakit velem mert hazudtam vagy azert mert szegyelli hogy nincs autom.


Hogyan johetnek jol ki ebbol? Tudom hogy hulye voltam es magamra vessek ....



2014. nov. 6. 15:02
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

húzd meg még egyszer utoljára, aztán hajtsd el a fenébe. karácsonyra, ha nem is egy új autóval, de egy új csajjal tudnál már haza menni. :)


amúgy csak azt nem értem, hogy amikor össze jöttetek nem ismerte az anyagi helyzetedet? esetleg te próbáltál pénzesnek tűnni? vagy ő volt az aki azt remélte hogy jobbra fordul majd az anyagi helyzetetek? plusz kérdés, mennyi ideje vagytok együtt?

2014. nov. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
4%
szánalmasok vagytok,akármilyen kocsiba viszed a nődet az agyatok kenődjön szét,és a hústok akadjon a roncsára fel,az első kanyar után,aztán tök mind1 mibe ültök,az mindenhogy szép....:D
2014. nov. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
#32 Csak nem most nézted meg valamelyik Final Destinationt? :)
2014. nov. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Én nőként írok és nőként a barátnőd helyett is leég a pofámról a bőr. Mi az hogy vegyél? Menjen el dolgozni és gyűjtsétek össze rá ketten a pénzt.Nyelviskolába jár? És? A főiskola/egyetem alatt nem volt rá ideje? Ő is azok közé tartozik akiknek benn van a diplomája nyelvvizsga híján? Nem ad bele a dolgokba, de követel? Ez szerintem sánta. Én sem várok el olyat a másiktól, amire én sem vagyok képes. Egy tízenx éves suzink van, kaptuk a vőlegényem szüleitől és kifejezetten örülök, h busz híján nem kell a munkahelyemen tölteni az éjszakát. Egyelőre nincs terve másik és nem is engedhetjük meg magunknak és szerintem nem is kell míg ez is képes gurulni.

Áljl szépen elé és mond meg neki, hogy most nem tudsz venni, elég az albérletet és a kaját fizetned, ha ezen besértődik, jobb neked nélküle.

2014. nov. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
#34 már ne is haragudj, de mi közöd van hozzá hogy ki mikor csinálja meg a nyelvvizsgáját? Tudom a válasz nem csak erről szól, csak vicces a dolog.
2014. nov. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 PearlDiver ***** válasza:
Egy nyelvvizsgához, ha komolyan veszed, bőven elég a középiskolai felkészülés. Egyetem alatt még lehet csinálni egy másodikat (van olyan barátom, aki négynél tart az utolsó félévében).
2014. nov. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Elég durván adja elő a kiscsaj az igényeit. Kérdező, soha a büdös életbe nem fogsz tudni az elvárásainak megfelelni. Neki egy pénzes pali kell, aki hetente a Bahamákra viszi Lamborghinivel. Lépj le és keress egy normális csajt. Ja, hogy szereted? Lótüdőt. Csak most hiszed ezt. Utólag rájössz majd, hogy baromi messze volt a szerelemtől.
2014. nov. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!