Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt kellett hazudnom a baratno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt kellett hazudnom a baratnomnek hogy veszek egy autot. Amugy nincs ra penzem. Hogyan tudnek kikeveredni ebbol? Egyaltalan jogos elvaras egy auto?

Figyelt kérdés

25 eves vagyok, o 24. Nagyon korulmenyes az utazgatasunk, a fovarosbol vonatozunk haza Szeged melle minden heten tobb kilo csomaggal. Ami nekem nem gond, mar megszoktam.


Neki gazdagok a szulei de nem fogad el toluk semmif, amit nagyon becsulok benne. Viszont mivel a barati tarsasaga is gazdag, mindenkinek van kocsija. Foleg draga markak, Audi, BMW (ujabbak). Nem varja hogy ilyet vegyek, neki jo lenne egy 6 eves Golf is. Annyira lattam rajta mennyire bantja at egesz, meg feltem hogy szakit velem emiatt hogy azt hazudtam hogy venni fogok. Azota sokkal vidamabb es kedvesebb is velem. Minden sokkal jobb. Voltunk mar nezni tobb helyen is kocsikat, kuldozgeti a linkeket hogy melyiket vegyem meg. Mar mondta otthon hogy Karacsonyra autoval megyunk haza es a baratnoinek is eldicsekedett.


Nem gondoltam hogy ekkora zur lesz ebbol, azt hittem elfelejti a temat egy ido utan. Igazabol egy forintom sincs, nem meg ennyi. Felek hogy azert szakit velem mert hazudtam vagy azert mert szegyelli hogy nincs autom.


Hogyan johetnek jol ki ebbol? Tudom hogy hulye voltam es magamra vessek ....



2014. nov. 6. 15:02
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem ülne be egy régebbi fajta suzukiba? Otthagynám a francba az biztos.
2014. nov. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Jo kedvre akartam deriteni a kocsivasarlassal, meg sok vita volt miatta. Sokszor rosszul esett neki hogy a baratnoiert elmennek a munkaba a pasijaik, erte meg en nem tudok.

Nem vagyok amugy hazudozos.

2014. nov. 6. 15:17
 13/37 PearlDiver ***** válasza:

Ez a kifogás amit #10-ben írsz, hát eléggé bullshit szagú.

Én a helyedben elmondanám neki őszintén hogy mit miért csináltál, nem kell szégyellni hogy sóher vagy, előbb-utóbb úgyis rájön hogy mi a helyzet. És akkor már minél előbb, anánl jobb.

Ha pedig ez ekkora probléma neki, hát valóban jobban jártok mindketten ha ő keres magának egy pénzes csávót, te meg egy nem ennyire nagyigényű nőt.

Komoly kapcsolatba nem fog beleférni a ferdítés, mellébeszélés.

2014. nov. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

Ha eleve nem volt megtakarított pénzed vagy nincs egy vállalható hitellehetőséged amiből megveszed, vagy akár ketten közösen megveszitek, akkor miért néztek autót?

Meg 6 éves Golf? Akkor bizony sokat vár el, még így is.

Nekem 15 éves Opelem van. Az elmúlt 3 évben ráköltöttem a vételi árát 700k de már másfél éve semmi baja. Bárhova elvisz. Ja, igen, öreg, régi, még kazettás a rádió benne, de attól még jó.

Mi lenne ha kicsit átgondolnád, mennyit tudsz megtakarítani 500-800k közt már akadnak jó vételek. Nem mondom, hogy tip-top lesz és nem kell néha rákölteni, de elsőnek jó az is. Vagy mielőtt ilyenbe kezdenél gyűjtsél pénzt!

És ezt leginkább mondd meg a csajodnak, hogy kocsit szeretnél, azt hitted lesz pénzed, hogy karácsonyra vegyetek egyet de erre most nincs esély és ki kéne találni valami spórolási stratégiát közösen, és akkor húsvétra már autóval mehetnétek haza.

Ha meg emiatt elhagy akkor anyagias pitscha, és nem ért 2 ft-ot a kapcsolatotok.

2014. nov. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

Szánalmas egy barátnőd van, hallod, mi az, hogy nem ül be egy régebbi és nem olyan nagy nevű kocsiba?

Előbb-utóbb majd ott hagy mert rájön, hogy te sokmindent nem engedhetsz meg amit más pasik igen......főleg így hogy a barátnőire irigykedik mert őértük menő kocsikkal járnak a pasijaik.....hosszú távon nem fogod tudni tartani a versenyt és lépést a baráti körével és majd felőröl téged, hogy állandóan az "úrihölgy" kedvében járj, és teljesen behódolsz majd neki csakhogy veled maradjon.

Érdekes egy kapcsolatotok van.......élvezd amíg tart.

2014. nov. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Nezd, apjanak S500 Mercedese van, anyjanak Bmw X5. Legcsorobb haverjanak is Bmw 3.

O csak ilyen autokban ult mindig, en megertem. Elotte en nem ultem soha ilyen verdakban, mar tudom hogy miert vesznek ilyeneket

2014. nov. 6. 15:24
 17/37 anonim ***** válasza:
papám, csak egy megoldás van, közlöd a csajjal: Bocs, én anyagilag kevés vagyok hozzád.
2014. nov. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

[link]


Na ezt simán megvenném. Csak ilyen kocsijaink voltak, egyedül a hátsó tengelyre kell vigyázni, meg dugóban felforrhat a motor. Elmegy árkon bokron. Műszakival együtt mondjuk 50, aztán ki kell pucolni a belsejét. Ezt még a fényezését is meg merném csinálni, mert legrosszabb esetben elbaxom. :D

2014. nov. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Figyi, en egyszeruen leulnek vele es megmondanam oszinten:


- Nincs penzem autora most. Hogy a jovoben lesz-e nem tudom. Dontsd el hogy kellek-e igy neked, ismered az anyagi helyzetem, tudod hogy meg jo par evig busszal fogok jarni, esetleg valami lepukkant kisautoval. Ha nem tudod ezt elfogadni, akkor sajnalom, de nem vagyunk osszeillok, keress magadnak egy szamodra elfogadhatobb anyagi helyzetu pasit.



Es ennyi. Elobb-utobb ugyis ki fog derulni, hogy kepes-e tartosan lejjebb adni az igenyeibol.


ha igazan szeret, akkor siman el fogja tudni ezt fogadni, meg azt is hogy a baratai elott igy kell felvallaljon.


Ha meg nem szeret, akkor felesleges elbaxni vele a draga idot. Dugd meg meg utoljara, aztan add ki az utjat.

2014. nov. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Igazatok van ..., de szerelmes vagyok. Ez a helyzet. Megondom mindenkeppen valahogy hogy halasszuk ezt el egyelore. De megertem az o szempontjait is. 2-3 ev mulva ha eloleptetnek egyszer-ketszer meg lehet hogy ceges kocsim is lehet (Octavia kombit szoktak kapni).


Bevallom en is szegyellem magam amiatt amikor neki azt kell mondania masoknak hogy "nem lehet mert nincs autonk"

2014. nov. 6. 15:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!